До відома
депутатів районної ради,
керівникам комунальних підприємств, установ, організацій районної ради

05.02.2019

Про виконання вимог Закону України «Про запобігання корупції» в частині подання декларацій особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування

Відповідно до вимог статті 45 Закону України «Про запобігання корупції» (далі – Закон) особи, зазначені у пункті 1, підпунктах «а» і «в» пункту 2, пункті 5 частини першої статті 3 цього Закону (в тому числі депутати місцевих рад, керівники комунальних підприємств, установ, організацій), зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік за формою, що визначається Національним агентством з питань запобігання корупції.

Детальніше.Новини
Подвигу вічно зоріти – пам’яті вічно жити…

11.03.2019

Подвигу вічно зоріти – пам’яті вічно жити…11 березня 2019 року біля меморіального комплексу відбувся мітинг-реквієм «Подвигу вічно зоріти – пам’яті вічно жити…», присвячений 75 річниці визволення Берислава від німецько-фашистських загарбників. В урочистостях взяли участь заступник голови районної ради Джеманова І.Є., перший заступник голови районної державної адміністрації Дробиш І.А., представники установ і організацій міста, громадськість та учнівська молодь.

Детальніше

Бериславщина привітала жінок з Міжнародним жіночим днем

08.03.2019

Бериславщина привітала жінок з Міжнародним жіночим днем 07 березня 2019 року, у переддень Міжнародного жіночого дня, в Бериславському районному Будинку культури відбулися урочисті заходи та святковий концерт «Любов останньою ніколи не буває». В урочистостях взяли участь заступник голови районної ради Джеманова І.Є., голова районної державної адміністрації Гомон О.В., представники установ і організацій міста. З щирими словами привітання до присутніх звернулась заступник голови районної ради Джеманова І.Є., побажавши миру, спокою, здоров’я, жіночого щастя та надійного чоловічого плеча. З нагоди Міжнародного жіночого дня представниць жіноцтва Бериславщини було відзначено почесними відзнаками:

Детальніше