Шановна громадо Бериславщини!

Прийміть сповнені поваги та людської шани, щиросердечні і теплі привітання з Новим 2017 роком та Різдвом Христовим!

Нехай ці радісні свята завітають до кожної оселі, наповнюючи її злагодою та добрими справами, щирими посмішками друзів та рідних.

Завершується 2016 рік, який був насичений значними подіями, напруженою працею. Цей рік приніс розуміння того, що всі ми маємо бути єдині у прагненні творити добро, примножувати традиції роду і гарною працею прославляти Бериславщину!

Висловлюю щирі слова вдячності народному депутату України Івану Віннику, його помічнику-консультанту Валерію Брусенському, депутатам Херсонської обласної ради, депутатському корпусу районної ради, міському, селищному, сільським головам, працівникам органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, установ, організацій, правоохоронних органів, вчителям та медичним працівникам за співпрацю, взаєморозуміння у розв’язанні існуючих проблем громади.

Окремі слова вдячності висловлюю працівникам сільського господарства за хліб на столі, за самовіддану працю і вірність обраній справі. Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ниви, хай втілюються в життя ваші плани.

Також дякую усім, хто своєю наполегливою працею примножує славу нашого рідного краю.

Сподіваюсь, що нас і надалі буде об’єднувати спільна відповідальність та злагоджена робота заради наших людей та їх добробуту, а той фундамент, який вдалося закласти нашими спільними зусиллями у 2016 році, стане запорукою змін на краще у наступному році.

Шановні бериславці та жителі району!

Бажаю всім, хай з Новим роком і Різдвом Христовим прийдуть у кожну сім’ю щастя, здоров’я, радість, достаток та благополуччя.

Миру, добра вам і вашим рідним, натхнення на добрі справи, світлих життєвих обріїв.

Щедрої вам колядки, смачної куті і веселих різдвяних свят.

З Новим роком!

З повагою від імені депутатського корпусу
Бериславської районної ради

Коновалов В.І., голова районної ради