Дорогі жінки Бериславщини!

З нагоди Міжнародного жіночого дня прийміть найщиріші вітання зі святом весни, ніжності та кохання.

Все найкраще, що є у житті, народжується вашим серцем, душею і руками. Кожна з вас поправу заслуговує на любов, чоловічу підтримку та турботу.

Уміння мужньо переборювати всі труднощі, не втрачаючи при цьому своєї душевної краси, доброти, ніжності, й досі залишається одвічною таємницею українських жінок.

Жінки Бериславщини відомі своєю життєдайною енергією, талантом, особливою вродою, яка поєднується з розумом, цілеспрямованістю та діловитістю. А це є запорукою вирішення будь-яких існуючих проблем сьогодення.

У щоденних клопотах ви дбаєте про своїх рідних, займаєтеся громадською діяльністю, трудитесь на виробництві, в освіті, культурі, медицині.

Сьогодні важко назвати хоч одну сферу діяльності, де б не працювали жінки, неможливо уявити жодну професію без чарівних посмішок, дбайливих рук і небайдужих жіночих сердець.

Я вдячний вам за працелюбність, лагідність, старанність у всіх ваших починаннях.

Любі наші жінки!

Сердечно бажаю вам здоров’я, молодості, радості та краси. Хай буде спокій і достаток у ваших сім’ях, хай сонце завжди зігріває ваші душі, а в дома та на роботі – зустрічають розуміння і підтримка чоловіків.

Миру вам, щасливої вам жіночої долі, впевненості у завтрашньому дні!

Зі святом вас, шановні та прекрасні!


З повагою від імені депутатського корпусу
Бериславської районної ради
Коновалов В.І., голова районної ради