Шановні бериславці,
дорогі ветерани, герої фронту і тилу!

Щиро і сердечно вітаю вас зі світлим святом Перемоги, святом торжества справедливості й миру на землі, святом всіх тих, хто вийшов переможцем зі смертельного двобою з фашизмом та здобув Велику Перемогу, і тих, хто впродовж 72 років живе на рідній землі, дякуючи за це героям, які не тільки відстояли свободу і незалежність Вітчизни, звільнивши Батьківщину від чужоземної навали, а й принесли волю народам Європи!

Ми вшановуємо подвиг наших співвітчизників, які брали участь у жорстоких боях,учасників підпільного та партизанського руху, а також тих, хто наближав цей переможний день, працюючи в тилу, тих, хто пережив роки окупації та пекло концтаборів, солдатських вдів, дітей війни.

У ці дні ми у глибокій скорботі схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих героїв, хто віддав своє життя заради Перемоги, хто зустрів Перемогу, але не дожив до сьогоднішнього дня - Вічна їм пам’ять! Ми також віддаємо глибоку шану тим, хто героїчно пройшов довгими тернистими шляхами війни, відродив рідну землю з попелища після Великої Перемоги – доземний уклін їм та безмежна вдячність!

У цей весняний, радісний і водночас сумний день щиро бажаю всім міцного здоров’я, великого щастя та радості, оптимізму, довгих і щасливих літ життя, благополуччя і добробуту, любові та поваги рідних і близьких.

Нехай на нашій благословенній землі завжди панує мир та злагода!

Зі святом вас, з Днем Перемоги!

З повагою від себе особисто
та від імені депутатського корпусу

Бериславської районної ради
Коновалов В.І., голова районної ради