ПРОПОЗИЦІЇ
щодо порядку денного 35 сесії
Бериславської районної ради VІІ скликання

1. Про внесення змін до програми соціально-економічного та культурного розвитку Бериславського району на 2019 рік.

2. Про внесення змін до рішення 29 сесії районної ради VІІ скликання від 22 грудня 2018 року №372 «Про районний бюджет на 2019 рік».

3. Про укладання договорів.

4. Про внесення змін та доповнень до районної програми забезпечення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа соціальним житлом та створення для них соціальних гуртожитків на період до 2019 року.

5. Про внесення змін до районної цільової програми «Розвиток освіти Бериславщини - інвестиції в майбутнє регіону» на 2019 рік.

6. Про внесення змін до комплексної програми розвитку фізичної культури і спорту у Бериславському районі на 2018-2020 роки.

7. Про призначення Гетьман С.О. на посаду директора Козацького  закладу повної загальної середньої освіти Бериславської районної ради Херсонської області.

8. Про районну програму  розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Бериславська центральна районна лікарня» Бериславської районної ради  на 2019-2021 роки.

9. Про внесення змін до районної програми «місцевих» стимулів для медичних працівників, що мають професію лікар, на 2018 - 2020 роки.

10. Про Кардаву С.С.

11. Про внесення змін до складу постійної комісії районної ради VІІ скликання з питань промисловості, транспорту, зв'язку, будівництва, житлово-комунального господарства та розвитку підприємництва.

12. Про безоплатну передачу майна спільної власності територіальних громад Бериславського району до комунальної власності Високівської сільської територіальної громади.

13. Про безоплатну передачу майна, прав та обов’язків юридичних осіб із спільної власності територіальних громад Бериславського району до комунальної власності Милівської сільської об’єднаної територіальної громади в особі Милівської сільської ради.

14. Про безоплатну передачу майна із спільної власності територіальних громад Бериславського району до комунальної власності Новорайської сільської об’єднаної територіальної громади в особі Новорайської сільської ради.

15. Про безоплатну передачу майна, прав та обов’язків юридичних осіб із спільної власності територіальних громад Бериславського району до комунальної власності Шляхівської  сільської об’єднаної територіальної громади в особі Шляхівської сільської ради.

16. Про право оперативного управління майном спільної власності територіальних громад Бериславського району.

17. Різне.