ПРОПОЗИЦІЇ
щодо порядку денного 33 сесії
Бериславської районної ради VІІ скликання

1. Про підсумки виборів депутата Бериславської районної ради VІІ скликання по багатомандатному виборчому округу від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

2. Про виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку Бериславського району за перше півріччя 2019 року.

3. Про звіт про виконання районного бюджету за перше півріччя 2019 року.

4. Про внесення змін до рішення 29 сесії районної ради VІІ скликання від 22 грудня 2018 року №372 «Про районний бюджет на 2019 рік».

5. Про укладання договорів.

6. Про внесення змін до районної програми соціального захисту людей похилого віку, осіб з інвалідністю та підтримки сім’ї, утвердження ґендерної рівності і протидії торгівлі людьми на 2015 - 2019 роки.

7. Про внесення змін до програми розвитку культури і духовності в Бериславському районі на 2018 - 2020 роки.

8. Про створення комунального некомерційного підприємства «Бериславська центральна районна лікарня» Бериславської районної ради.

9. Про затвердження передавального акта комунальної установи «Бериславська центральна районна лікарня» до правонаступника - комунального некомерційного підприємства «Бериславська центральна районна лікарня» Бериславської районної ради.

10. Про реорганізацію Бериславської районної станції юних техніків.

11. Про перейменування та затвердження Статуту позашкільного закладу освіти району.

12. Про затвердження Статуту комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Бериславської районної ради у новій редакції.

13. Про призначення  Дєрябіної О.Б. на посаду директора Бериславського закладу повної загальної середньої освіти №3 Бериславської районної ради Херсонської області.

14. Про призначення Наконечної О.П. на посаду директора Бургунського  закладу повної загальної середньої освіти Бериславської районної ради Херсонської області.

15. Про призначення Коваль Н.Г. на посаду директора Зміївського закладу повної загальної середньої освіти Бериславської районної ради Херсонської області.

16. Про призначення Тесленко О.В. на посаду директора Одрадокам’янського закладу повної загальної середньої освіти Бериславської районної ради Херсонської області.

17. Про призначення Гайдай С.В. на посаду директора Бериславської початкової школи №5 Бериславської районної ради Херсонської області.

18. Про План створення освітніх округів та оптимізації мережі закладів загальної середньої освіти Бериславського району на 2019 рік.

19. Про перейменування та затвердження статутів закладів освіти району в нових редакціях.

20. Про утворення освітнього округу.

21. Про реорганізацію Бериславської початкової школи №4 Бериславської районної ради Херсонської області.

22. Про реорганізацію Бериславської початкової школи №5 Бериславської районної ради Херсонської області.

23. Про безоплатну передачу квартир із спільної власності територіальних громад Бериславського району до комунальної власності Бериславської міської територіальної громади.

24. Різне.