Дорогі захисники України!
Шановні нащадки славного козацького роду!

Прийміть щирі вітання з величним християнським святом – Днем Покрови Пресвятої Богородиці та державним святом – Днем захисника України та Днем українського козацтва!

Попри зміну часів і політичних систем, День захисника України асоціюється насамперед з мужністю та стійкістю людського характеру, силою духу та відданістю Батьківщині.

У пам\\\'яті сьoгoднішніх і майбутніх нащадків назавжди збережуться величні звитяги козацтва та пoдвиги багатьoх пoкoлінь вoїнів-захисників, їх безмежна відданість і любoв дo ріднoї землі, мужність та герoїзм.

У цей святковий день ми з честю вшановуємо всіх, хто причетний до почесного і високого звання «Захисник України», хто в усі віки захищав нашу землю від ворога і сьогодні, у нелегкий для країни час, забезпечує військову міць і обороноздатність держави, мир і спокій наших громадян.

Шановні учасники Великої Вітчизняної війни, воїни-інтернаціоналісти, нинішні захисники нашої держави - учасники бойових дій в зоні АТО та всі, хто має відношення до військової служби! Від депутатського корпусу районної ради, від себе особисто висловлюю вам глибоку повагу і сердечну подяку за героїзм та відвагу, нескореність духу та вірність військовому обов’язку.

Щиро бажаю вам мужності, міцного здoрoв’я та сили духу, щоб Божественний покров Пресвятої Богородиці, простягнений над нами, захищав нас та наші родини, дарував мир, спокій, єдність та злагоду.

Зі святом вас! Божого благословення всім нам!

З повагою, від себе особисто
та від депутатського корпусу
Бериславської районної ради
Коновалов В.І., голова районної ради