Шановна громадо Бериславщини!

Шановні місцеві голови, депутати районної, міської, селищної, сільських рад, працівники та ветерани органів місцевого самоврядування!

Щиро вітаю вас з нагоди Дня місцевого самоврядування!

Сила місцевих рад Бериславщини – у їхній єдності й співпраці, у взаєморозумінні з територіальними громадами, у спільному прагненні зробити наші села, селище та місто самодостатніми та заможними.

День місцевого самоврядування - це свято кожного громадянина, тому що всі разом ми громада. Громада, яка в межах Конституції, чинного законодавства України, як безпосередньо, так і через представницькі органи вирішує питання місцевого значення, бере участь в управлінні регіональними і державними справами.

Величезна відповідальність представляти та захищати інтереси кожної людини належить місцевим головам, депутатам всіх рівнів, членам виконавчих комітетів місцевих рад, посадовим особам та службовцям, всім, хто причетний до роботи в органах місцевого самоврядування.

Саме ви щодня дбаєте про економічний розвиток громад, про консолідацію, суспільний спокій і благополуччя громадян.

Шановні колеги!

У цей святковий день, я звертаюсь до кожного з вас зі словами вдячності й поваги за ваш професіоналізм, самовідданість, відповідальність, за вашу нелегку роботу для людей і заради людей!

Особливі слова подяки ветеранам служби в органах місцевого самоврядування, які своєю наполегливою працею утверджували народовладдя на Бериславщині і сьогодні беруть активну участь у його розбудові та зміцнені.

Дякую всім вам за співпрацю, за взаєморозуміння та взаємоповагу.

Нехай і надалі ваша наполеглива праця, послідовність, стратегічне мислення та життєвий досвід сприятимуть зміцненню засад громадянського суспільства, створюють умови для розвитку самодостатніх територіальних громад.

Всім мешканцям району бажаю міцного здоров’я, миру, добробуту та достатку, єдності та злагоди, непохитної віри та подальших успіхів у здійсненні ваших планів та сподівань.

Зі святом!

З повагою,
В.І.Коновалов, голова районної ради