БЕРИСЛАВСЬКА   РАЙОННА  РАДА
ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ

03.10.2018 №39

Про внесення змін до розпорядження голови районної ради від 07 липня 2011 року №21

Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації», у зв’язку з кадровими змінами у виконавчому апараті районної ради, керуючись статтею 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Внести зміни до розпорядження голови районної ради від 07 липня 2011 року №21 «Про забезпечення виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» у виконавчому апараті Бериславської районної ради», виклавши підпункт 4.2 пункту 4 у новій редакції:

«4. Визначити:

4.2. Відповідальною особою з питань доступу до публічної інформації, в тому числі: за опрацювання, систематизацію, аналіз та контроль щодо задоволення запиту на інформацію, надання консультацій під час оформлення запиту, а також за оприлюднення інформації, передбаченої Законом України «Про доступ до публічної інформації» – начальника загального відділу виконавчого апарату районної ради Кислюк Тетяну Олексіївну».

2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної ради від 20 липня 2017 року №18 «Про внесення змін до розпорядження голови районної ради від 07 липня 2011 року №21», крім пункту 2 зазначеного розпорядження.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови районної ради Джеманову І.Є.

Голова районної ради                                                                                 В.І.Коновалов