Шановна громадо Бериславщини!

Щиро вітаємо вас з державним святом - Днем Конституції України!

Сьогодні, як ніколи, ми по-іншому цінуємо поняття свободи, незалежності, честі, гідності і твердо віримо в те, що сила українського народу – в його єдності.

Культура, освіта, ефективне та доступне медичне обслуговування, правова і соціальна захищеність, політична та релігійна свобода – все це має по праву належати громадянам України. Але потрібні час, віра і напружена праця, щоб ці засади увійшли в наше життя реальними змінами.

Усі ми чітко повинні усвідомлювати, що належна повага до Основного Закону – це обов’язок  як громадянина, так і представника будь-якої гілки влади та місцевого самоврядування.

Успіх в усіх наших справах  прийде тоді, коли кожен із нас не тільки буде користуватися правами і свободами, а й належним чином виконуватиме свої обов’язки.

Дякуємо вам, шановні мешканці Бериславщини, за невтомну щоденну працю, за добрі справи, за небайдужість та активну громадянську позицію, за терпіння, віру та участь у громадсько-політичному житті району.

Бажаємо всім міцного здоров’я, миру і злагоди, добробуту, життєвої наснаги, впевненості у власних силах, нових перемог та здобутків на благо ваших родин та України.

Нехай кожен день вашого життя буде сповнений радістю, теплом і новими здобутками.

Зі святом - Днем Конституції України!

З повагою від себе особисто та від депутатського корпусу Бериславської районної ради В.І. Коновалов, голова районної ради