7 грудня – День місцевого самоврядування

07 Грудня 2011

Шановні депутати, працівники органів місцевого самоврядування, мешканці територіальних громад району!

Прийміть щирі вітання з нагоди свята – Дня місцевого самоврядування.

Україна – молода держава, але за цей короткий термін органи місцевого самоврядування більш ніж переконливо довели свою спроможність бути не тільки самостійною, а й цілком ефективною формою влади, що розширює права людини.

На сьогоднішньому етапі місцеве самоврядування стало основою народовладдя, одним з чинників розвитку громадянського суспільства, дієвим інструментом вирішення не лише регіональних, а й загальнодержавних завдань.

Велика роль у цьому процесі належить депутатам місцевих рад, адже саме ради представляють інтереси своєї територіальної громади і саме ради визначають політику місцевого розвитку.

Зі словами особливої вдячності звертаємося сьогодні до керівників та працівників органів місцевого самоврядування, які постійно знаходяться серед людей, живуть їх радощами і бідами, своєю сумлінною працею допомагають                 у вирішенні життєвих проблем.

У цей святковий день зичимо всім, хто працює на благо територіальних громад, миру, добра, вагомих здобутків у надзвичайно важливій і відповідальній суспільній справі.

Переконані, що саме від наполегливості й самовідданості, професіоналізму й компетентності, відповідальності та громадянського сумління представників місцевого самоврядування залежить успішність становлення України як сильної держави.

Ми маємо сьогодні головне – незалежність. Нам і нашим нащадкам розбудовувати і зміцнювати державу, примножувати споконвічну славу України. Будьмо ж патріотами рідного краю, чесно та сумлінно працюватимемо на благо держави, а отже, на своє власне благо, на користь дітей та онуків.

Всім мешканцям територіальних громад бажаємо міцного здоров’я, особистого щастя, достатку в родинах, єдності та злагоди, віри в день прийдешній, наснаги та оптимізму, а рідній Україні – розвитку і процвітання.