РОБОТА ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ РАЙОННОЇ РАДИ

31 Січня 2012

23,24 січня 2012 року відбулися засідання постійних комісій районної ради по підготовці 15 сесії районної ради шостого скликання. Засідання проходили за участі голови районної ради Тессіо О.Б., заступника голови районної ради Стаднік Н.В., відповідальних працівників  виконавчого апарату районної ради та районної державної адміністрації.

Зокрема, депутати розглянули та підтримали проект програмиекономічного, соціального та культурного розвитку  Бериславського району на 2012 рік та прогнозні макропоказники економічного і соціального розвитку району до 2014 року,проекти районних програм,  внесення змін до районних  програм, питання комунальної власності.

Також членами комісії підтримано пропозицію голови постійної комісії Сорочинського Ю.П. про внесення доповнень до районної  програми оздоровлення та відпочинку дітей  влітку  2011-2015 років в частині сприяння оздоровленню протягом          14 днів в оздоровчому таборі «Старт» районної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи  ім. В.К. Сергеєва вихованців цього закладу.

Одноголосно депутати підтримали проекти рішень про проведення звітів депутатів районної ради перед виборцями та  перелік питань для розгляду на сесіях, засіданнях постійних комісій районної ради у 2012 році.