Вітаємо з нагородами

24 Серпня 2012

 

 

Вітаємо з нагородами

Указом Президента України В.Ф. Януковича від 24 серпня 2012 року за значний особистий внесок у соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток української держави, вагомі трудові здобутки, багаторічну сумлінну працю та з нагоди 21 річниці незалежності України головному лікареві комунальної установи «Бериславська центральна районна лікарня» Кардаві Север’яну Север’яновичу присвоєно почесне звання «Заслужений лікар України».

Цю високу нагороду губернатор області М.М. Костяк вручив С.С. Кардаві на 18 сесії Херсонської обласної ради, що відбулася 04 жовтня 2012 року.

Продовжуючи нагородження наших земляків, в сесійній залі обласної ради було оголошено розпорядження голови обласної ради про нагородження Почесною грамотою Херсонської обласної ради за сумлінну працю, вагомий внесок у соціально-економічний розвиток району, активну життєву позицію голови Бериславської районної ради Тессіо Олега Болеславича.

Голова обласної ради Віктор Григорович Пелих зі словами привітання вручив Почесну грамоту О.Б. Тессіо.

Приєднуючись до всіх поздоровлень цього дня, щиро і сердечно вітаємо С.С. Кардаву та О.Б. Тессіо з нагородами. Бажаємо здоров’я, щастя, натхнення, нових звершень та перемог.