Відбулося пленарне засідання 29 сесії Бериславської районної ради

22.12.2018

22 грудня 2018 року під головуванням голови районної ради Коновалова В.І. та заступника голови районної ради Джеманової І.Є. відбулося пленарне засідання 29 сесії районної ради сьомого скликання.

У роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Гомон О.В., депутат Херсонської обласної ради Кардава С.С., керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, установ, організацій, правоохоронних органів, органів місцевого самоврядування району, працівники виконавчого апарату районної ради.

На початку пленарного засідання голова районної ради Коновалов В.І. зазначив, що завершується бюджетний рік, прийнято та оприлюднено Закон України «Про Державний бюджет України на 2019 рік». Чотирнадцятого грудня поточного року відбулася сесія обласної ради, якою затверджено обласний бюджет на 2019 рік.

Також двадцять першого грудня поточного року оприлюднено розпорядження Кабінету Міністрів України щодо розподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій. На Бериславський район спрямовано 882 тисячі гривень на проведення капітальних ремонтів по чотирьох об'єктах, а саме: Бериславській №3, Качкарівській загальноосвітніх школах, районному Будинку культури та центральній районній лікарні.

У ході засідання депутати заслухали та затвердили програму соціально-економічного та культурного розвитку Бериславського району та районний бюджет на 2019 рік, внесення змін до рішення 20 сесії районної ради VІІ скликання від 21 грудня 2017 року №262 «Про районний бюджет на 2018 рік»; районну програму розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Бериславський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Бериславської районної ради на 2019-2020 роки; внесення змін до програми підтримки та розвитку Трудового архіву Бериславського району на 2018 - 2021 роки; перейменування та затвердження статутів закладів загальної середньої освіти району в нових редакціях; план роботи Бериславської районної ради VІІ скликання на 2019 рік; питання комунальної власності, земельних відносин тощо.

Загалом на 29 сесії районної ради депутати прийняли 11 рішень.

У розділі «Різне» голова районної ради Коновалов В.І проінформував депутатів про результати розгляду звернення до Кабінету Міністрів України, Державного агентства автомобільних доріг України та обласної державної адміністрації щодо необхідності проведення ремонту автомобільної дороги Мар'янське - Берислав на окремих ділянках, прийнятого на 27 сесії районної VІІ скликання.

Завершуючи пленарне засідання голова районної ради Коновалов В.І. подякував всім присутнім за участь у засіданні сесії, за розуміння, підтримку, співпрацю, побажавши, напередодні Новорічних та Різдвяних свят, міцного здоров'я, благополуччя, віри і надії.