Соборна мати Україна – одна на всіх, як оберіг

22.01.2019

22 січня 2019 року у районному Будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня соборності України та сторіччя проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки і Західно - Української Народної Республіки - «Соборна мати Україна – одна на всіх, як оберіг».

У заході взяли участь голова районної ради Коновалов В.І., голова районної державної адміністрації Гомон О.В., ієрей української православної церкви Херсонської Єпархії Георгій, представники державних установ та місцевого самоврядування, бериславці-учасники АТО, учнівська та студентська молодь.

У вітальному слові голова районної ради Коновалов В.І. зазначив, що минуло століття від визначної події – проголошення у 1919 році Акта Злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки, який став не лише втіленням споконвічної мрії нашого народу про єдину, незалежну, соборну національну державу, а й могутнім виявом волі українців до свободи. Також Володимир Іванович побажав усім присутнім міцного здоров’я і духовного єднання, миру і спокою, добра і благополуччя, здійснення всіх мрій і задумів.

З нагоди свята Почесними грамотами Бериславської районної ради відзначено: за плідну працю, вагомий особистий внесок у розвиток бібліотечної справи у районі, високий професіоналізм, активну участь у фахових конкурсах, проектах, акціях, районних культурно-масових заходах - Аркушенко Н.П., в.о. директора районної централізованої бібліотечної системи; за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток соціальної сфери у районі - Гришко М.А., практичного психолога комунального закладу Бериславської районної ради «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)»; за багаторічну сумлінну працю, плідну організаторську діяльність щодо реалізації завдань соціально-економічного розвитку територіальної громади, високий професіоналізм, активну життєву позицію - Тернову С.І., секретаря Козацької селищної ради; за сумлінну та плідну працю, високий професіоналізм, якісну підготовку молодших медичних спеціалістів - Фартушного А.Ю., голову циклової комісії професійно-практичної підготовки «Медсестринство у внутрішній медицині» комунального закладу «Бериславський медичний коледж» Херсонської обласної ради та Левченка В.А., керівника фізичного виховання комунального закладу «Бериславський медичний коледж» Херсонської обласної ради.

Хвилиною мовчання учасники зібрання вшанували пам’ять всіх полеглих за гідність та свободу українського народу, за територіальну цілісність та незалежність нашої держави.

Також у ході заходу було покладено квіти пам’яті до погруддя Тараса Шевченка та пам’ятного знака загиблим воїнам – учасникам антитерористичної операції.

По завершенню урочистої частини відбулася тематична концертна програма за участю працівників районного Будинку культури, вокальних та хореографічних колективів району.