Депутати районної ради розглянули питання порядку денного 31 сесії районної ради

18.04.2019

Згідно із затвердженим графіком 16-18 квітня 2019 року відбулися засідання постійних комісій районної ради.

У засіданнях взяли участь голова районної ради Коновалов В.І., заступник голови районної ради Джеманова І.Є., голова районної державної адміністрації Гомон О.В., працівники виконавчого апарату районної ради.

Депутати районної ради заслухали та внесли на розгляд пленарного засідання 31 сесії районної ради 14 питань, зокрема: звіт голови районної державної адміністрації про стан економічного, соціального та культурного розвитку Бериславського району за 2018 рік та здійснення районною державною адміністрацією делегованих їй районною радою повноважень; зміни до програми соціально-економічного та культурного розвитку Бериславського району та до районного бюджету на 2019 рік; укладання договорів; районну програму боротьби з онкологічними захворюваннями на 2019 - 2023 роки та  районну цільову програму «Розвиток освіти Бериславщини - інвестиції в майбутнє регіону» на 2019 рік; зміни до районних програм, а саме: розвитку культури і духовності в Бериславському районі на 2018 - 2020 роки, формування та забезпечення загонів територіальної оборони матеріально-технічними засобами на 2017 - 2020 роки, захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2019 - 2021 роки; питання щодо комунальної власності та інші.

За підсумками розгляду звіту голови районної державної адміністрації про стан економічного, соціального та культурного розвитку Бериславського району за 2018 рік та здійснення районною державною адміністрацією делегованих їй районною радою повноважень рекомендовано голові районної державної адміністрації на спільному засіданні постійних комісій районної ради проінформувати депутатів районної ради з питання, яке турбує громадськість району, щодо створення Національного природного парку «Кам’янська Січ».

Спільне засідання постійних комісій та пленарне засідання 31 сесії районної ради відбудеться 25 квітня 2019 року о 10.00 в приміщенні районної ради (м. Берислав, пл. Перемоги, 2).