Відбулося пленарне засідання 31 сесії Бериславської районної ради

25.04.2019

25 квітня 2019 року під головуванням голови районної ради Коновалова В.І. та заступника голови районної ради Джеманової І.Є. відбулося пленарне засідання 31 сесії районної ради сьомого скликання.

У роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Гомон О.В., керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, установ, організацій, правоохоронних органів, органів місцевого самоврядування району, працівники виконавчого апарату районної ради.

На розгляд 31 сесії районної ради було внесено 15 проектів рішень, які,  відповідно  до  Регламенту  районної  ради,  попередньо  були  розглянуті  та детально обговорені на  засіданнях постійних комісій.

У ході пленарного засідання депутати районної ради заслухали звіт голови районної державної адміністрації про стан економічного, соціального та культурного розвитку Бериславського району за 2018 рік та здійснення районною державною адміністрацією делегованих їй районною радою повноважень.

З метою уникнення посилення соціальної напруги та недопущення поглиблення суспільного протистояння серед мешканців Бериславщини, загострення соціально-економічної ситуації на території Бериславського району депутати районної ради підтримали звернення Новорайської (ОТГ), Качкарівської, Милівської, Новокаїрської сільських рад Бериславського району Херсонської області щодо скасування Указу Президента України від 11 квітня 2019 року №140/2019 «Про створення національного природного парку «Кам’янська Січ».

Даним рішенням рекомендовано Адміністрації Президента України, Кабінету Міністрів України, Генеральній прокуратурі України, Херсонській обласній державній адміністрації, Херсонській обласній раді, в межах наданих законами повноважень, вжити невідкладних заходів щодо притягнення до відповідальності  державних службовців та посадових осіб, які своїми діями або бездіяльністю сприяли виданню Указа Президента України від 11 квітня 2019 року №140/2019 «Про створення національного природного парку «Кам’янська Січ» без відповідних погоджень із землевласниками/землекористувачами земельних ділянок, заінтересованими органами державної влади та органами місцевого самоврядування.

Рішенням також встановлено, що районна рада, у межах наданих повноважень, вступає до участі у справі стосовно визнання протиправним та скасування Указу Президента України від 11 квітня 2019 року №140/2019 «Про створення національного природного парку «Кам’янська Січ» як третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмету спору на стороні Новорайської (ОТГ), Качкарівської, Милівської, Новокаїрської сільських рад, за відповідним позовом цих сільських рад.

Крім цього, депутати розглянули та прийняли рішення щодо внесення змін до програми соціально-економічного та культурного розвитку Бериславського району та до районного бюджету на 2019 рік та  зміни до районних програм, а саме: розвитку культури і духовності в Бериславському районі на 2018 - 2020 роки, формування та забезпечення загонів територіальної оборони матеріально-технічними засобами на 2017 - 2020 роки, захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2019 - 2021 роки; затвердили районні цільові програми, зокрема: районну  програму боротьби з онкологічними захворюваннями на 2019 - 2023 роки та  районну цільову програму «Розвиток освіти Бериславщини - інвестиції в майбутнє регіону» на 2019 рік. Також були прийняті рішення з питань комунальної власності тощо.

Завершуючи пленарне засідання 31 сесії районної ради, голова районної ради Коновалов В.І. привітав всіх присутніх з наступаючим святом - Великим Днем Світлого Христового Воскресіння, побажавши депутатам та запрошеним миру, злагоди, міцного здоров'я, добробуту, великого людського щастя, віри, надії, Божого благословення та благодаті.