Відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету, фінансів, управління об’єктами комунальної власності та приватизації

14.05.2019

14 травня 2019 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету, фінансів, управління об’єктами комунальної власності та приватизації.

У засіданні взяли участь голова районної ради Коновалов В.І., заступник голови районної ради Джеманова І.Є., перший заступник голови районної державної адміністрації Дробиш І.А., працівники виконавчого апарату районної ради та районної державної адміністрації.

На розгляд постійної комісії районної ради були внесені такі питання: про майновий комплекс кінотеатру «Іскра» та розгляд листів Бериславської районної державної адміністрації від 11 травня 2019 року №001/12-1876/0/2019/602-202, від 13 травня 2019 року №001/12-1911/0/2019/602-202 щодо надання фінансової підтримки громадській організації «Об’єднання воїнів-учасників антитерористичної операції на Сході України «Тризуб».

За результатами обговорення зазначених вище питань були внесені відповідні пропозиції та рекомендації.

Зокрема, щодо майнового комплексу кінотеатру «Іскра» членами комісії було  рекомендовано голові районної ради Коновалову Володимиру Івановичу створити комісію з приймання-передачі майнового комплексу кінотеатру «Іскра», що є об’єктом спільної власності територіальних громад району та знаходиться за адресою: м. Берислав, вул. Центральна, 236 (далі – майновий комплекс кінотеатру «Іскра»), у складі: голови районної ради Коновалова В.І. (голова комісії), депутатів районної ради – Дядюна О.В. (заступник голови комісії), Дробиш І.А., Шаповалова С.С., Шпитального В.М. (члени комісії) та начальника юридичного відділу виконавчого апарату районної ради Чечіна О.С. (секретар комісії), доручивши комісії здійснити  заходи,  пов’язані з:

- прийняттям майнового комплексу кінотеатру «Іскра» від Бериславського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Херсонській області;

- передачею майнового комплексу кінотеатру «Іскра» на праві оперативного управління відділу культури районної державної адміністрації;

- наданням на затвердження до районної ради  акта приймання-передачі після його підписання з відділом культури районної державної адміністрації.

Також було рекомендовано видати відповідне розпорядження голови районної ради з послідуючим внесенням його на розгляд  сесії районної ради.

Відділу культури районної державної адміністрації рекомендовано вжити відповідні організаційні заходи, пов’язані з прийняттям майнового комплексу кінотеатру «Іскра» на праві оперативного управління.

Щодо питання про надання фінансової підтримки громадській організації «Об’єднання воїнів-учасників антитерористичної операції на Сході України «Тризуб» районна державна адміністрація проінформувала депутатів районної ради про лист Міністерства у справах ветеранів України, у якому зазначено, що відповідно до Статуту громадської організації «Об’єднання воїнів-учасників антитерористичної операції на Сході України «Тризуб» - це громадська організація ветеранів війни, тому відповідно до пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання надання фінансової підтримки громадським об’єднанням ветеранів» від 14 лютого 2018 року №156, передбачено, що місцеві органи виконавчої влади, починаючи з 2018 року, забезпечують проведення конкурсів з визначення проектів (заходів), розроблених громадськими об’єднаннями ветеранів, для реалізації яких надається фінансова підтримка за рахунок коштів місцевих бюджетів, відповідно до Порядку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 року №1049 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка».

Керуючись зазначеним вище, розпорядженням голови районної державної адміністрації від 12 квітня 2019 року №137 оголошено проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка за рахунок коштів районного бюджету у 2020 році.