Бериславщина відзначила талановиту учнівську молодь та їх вчителів

22.05.2019

22 травня 2019 року в Козацькому селищному Будинку культури відбулося щорічне свято для  талановитої учнівської молоді Бериславщини та їх педагогів - «Віват, обдарованість!».

Дружню дитячу спільноту, педагогів, батьків, та гостей привітали: голова районної ради Коновалов В.І., голова районної державної адміністрації Гомон О.В., Козацький селищний голова Чирко А.А., народний депутат України VIIІ скликання Вінник І.Ю., народний депутат України VII скликання Дмитрук М.І.,  депутат Херсонської обласної ради Йосипенко І.В., помічник-консультант депутата Херсонської обласної ради Деркача В.А. Кручененко В.А., представник благодійного фонду «Ігоря Колихаєва» Мягка М.М., начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Стаднік Н.В.

Голова районної ради Коновалов В.І. у свою чергу привітав учнівську молодь зі здобутками на освітній, спортивній та творчій ниві, подякував вчителям, вихователям та батькам за натхненну і самовіддану працю, за терпіння і віру в здібності і таланти своїх учнів, дітей та побажав всім міцного здоров'я, мирного неба, щастя і благополуччя.

Під час святкового дійства почесні гості свята вручили грамоти та цінні подарунки учням, які стали переможцями Всеукраїнських змагань, обласних, районних олімпіад та творчих конкурсів, а також їх учителям.

Так, Почесною грамотою Бериславської районної ради з нагоди районного свята «Віват, обдарованість!» за високий рівень організації освітнього процесу, особисті успіхи у здійсненні навчання і виховання учнівської молоді відзначено  Коломоєць Л.Є., вчителя біології, екології та основ здоров’я Козацького закладу повної загальної середньої освіти; за високий рівень організації освітнього процесу, особисті успіхи у здійсненні навчання і виховання дітей дошкільного віку - Дуку Т.О., вихователя Качкарівського дошкільного навчального закладу (ясел-садка).

Свято супроводжувалося чудовою концертною програмою кращих вокальних та хореографічних дитячих колективів району.