Депутати районної ради розглянули питання порядку денного 32 сесії районної ради

09.07.2019

Згідно із затвердженим графіком 05, 08 та 09 липня 2019 року відбулися засідання постійних комісій районної ради по підготовці 32 сесії районної ради.

У засіданнях взяли участь голова районної ради Коновалов В.І., заступник голови районної ради Джеманова І.Є., голова районної державної адміністрації Гомон О.В., працівники виконавчого апарату районної ради.

Депутати районної ради заслухали та внесли до порядку денного пленарного засідання чергової сесії районної ради питання про виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку Бериславського району за підсумками I кварталу 2019 року і внесення змін до неї; звіт про виконання районного бюджету за І квартал 2019 року; внесення змін до районного бюджету на 2019 рік; укладання договорів; внесення змін до районних програм: соціальної підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2017-2020 роки, програми оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2016-2020 років; питання комунальної власності тощо.

Відповідно до плану роботи постійних комісій депутати розглянули планові питання, що внесені на розгляд комісій у ІІ кварталі поточного року, зокрема, про хід виконання районних програм: оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2016-2020 років; «Електронна охорона  здоров’я» на 2017-2020 роки; розвитку водного господарства Бериславського району на період до 2020 року; соціально-економічного та культурного розвитку Бериславського району на 2019 рік щодо розбудови та модернізації дорожньої транспортної інфраструктури на території району та розвитку інформаційної сфери, телекомунікацій і зв’язку; щодо відтворення поголів’я та збільшення виробництва основних видів продукції тваринництва.

Також було заслухано та обговорено питання щодо екологічного стану навколишнього природного середовища в районі та додержання суб’єктами господарювання вимог чинного законодавства у сфері трудових відносин, зокрема щодо легалізації оплати праці тощо.

За результатами обговорення зазначених вище питань були внесені відповідні пропозиції та рекомендації.

Спільне засідання постійних комісій та пленарне засідання 32 сесії районної ради відбудеться 11 липня 2019 року в приміщенні районної ради (м. Берислав, пл. Перемоги, 2).