Відбулося спільне засідання постійних комісій та пленарне засідання 32 сесії Бериславської районної ради

11.07.2019

11 липня 2019 року відбулося спільне засідання постійних комісій по підготовці сесії районної ради та пленарне засідання 32 сесії районної ради сьомого скликання під головуванням голови районної ради Коновалова В.І. та заступника голови районної ради Джеманової І.Є.

У роботі спільного засідання постійних комісій та сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Гомон О.В., депутати Херсонської обласної ради Деркач В.А. та Кардава С.С., керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, установ, організацій, правоохоронних органів, органів місцевого самоврядування району, працівники виконавчого апарату районної ради, представники засобів масової інформації, громадськість.

У спільному засіданні постійних комісій взяв участь та виступив перед присутніми Вінник І.Ю., народний депутат України VІІІ скликання. Виступаючи перед присутніми, Іван Юлійович підвів підсумки своєї діяльності, як народного обранця по виборчому округу №184, зокрема, щодо соціально-економічного розвитку Бериславського району. Народний депутат подякував активу району за плідну співпрацю, порозуміння, конструктивний діалог та оперативність під час вирішення нагальних та поточних питань мешканців району. В свою чергу голова районної ради Коновалов В.І., Лиманецький сільський голова Дмитрук В.С., Милівський сільський голова Яхнієнко О.В. та Качкарівський сільський голова Бутівчак Ю.М. щиро подякували Івану Юлійовичу за допомогу у вирішенні проблемних питань територіальних громад Бериславщини, за те, що в своєму напруженому графіку він завжди знаходив час і можливість підтримувати постійний зв’язок зі своїми виборцями.

На розгляд 32 сесії районної ради було внесено 10 проектів рішень, які попередньо  були  розглянуті  та обговорені на  засіданнях постійних комісій.

У ході пленарного засідання депутати районної ради заслухали звіти про  виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку Бериславського району та районного бюджету за підсумками I кварталу 2019 року.

Крім цього, депутати розглянули та прийняли рішення щодо внесення змін до програми соціально-економічного та культурного розвитку Бериславського району на 2019 рік, до районного бюджету на 2019 рік, до районних цільових програм соціальної підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2017-2020 роки та програми оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2016 - 2020 років.

Також депутати затвердили Положення про оренду майна спільної власності територіальних громад Бериславського району, розпорядження голови районної ради, акт приймання-передачі майнового комплексу кінотеатру «Іскра» тощо.

По завершенню пленарного засідання голова районної ради Коновалов В.І. проінформував присутніх про те, що за результатами виборів до Милівської сільської ради (ОТГ) по виборчому округу №2 обрано Копил А.Ю., яка на даний час є депутатом районної ради. У зв’язку з цим Алла Юріївна прийняла рішення працювати депутатом сільської ради. Володимир Іванович подякував їй за активну роботу протягом чотирьох років у складі депутатського корпусу районної ради, побажавши здоров’я, витримки та плідної роботи у складі депутатського корпусу Милівської сільської ради.