Відбулася серпнева конференція педагогічних працівників Бериславщини

28.09.2019

28 серпня 2019 року в залі засідань районної ради відбулася щорічна серпнева конференція педагогічних працівників Бериславщини.

У роботі конференції взяли участь голова районної ради  Коновалов В.І., заступник голови районної ради Джеманова І.Є., голова районної державної адміністрації Гомон О.В., перший заступник голови районної державної адміністрації Дробиш І.А., начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Стаднік Н.В., депутати Херсонської обласної ради Деркач В.А. та Кардава С.С., депутати районної ради, директор комунального вищого навчального закладу «Бериславський педагогічний коледж ім. В.Ф. Беньковського» Климович М.В., директори закладів освіти району, голови місцевих рад.

З щирими словами привітання до освітян звернувся голова районної ради Коновалов В.І., який зазначив, що у тісній співпраці всіх гілок влади з освітянами та батьківською громадськістю в минулому навчальному році вдалося забезпечити стабільну роботу закладів освіти, залучити і спрямувати кошти державного та місцевих бюджетів на вирішення актуальних, невідкладних питань системи освіти району. Також Володимир Іванович подякував педагогам за самовіддану працю та побажав всім учасникам навчально-виховного процесу гарного та легкого початку навчального року, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, творчих здобутків, миру та злагоди  і в родинах, і в державі, щасливого і мирного нового навчального року.

У рамках урочистостей було відзначено кращих педагогічних працівників району.

Зокрема, Указом Президента України за значний внесок у соціально-економічний, культурно-освітній розвиток Української держави, багаторічну сумлінну працю та вагомі професійні здобутки присвоєно звання «Заслужений вчитель України» Гайдученко Н.М., вчителю української мови та літератури Тягинського закладу повної загальної середньої освіти.

За високий рівень організації освітнього процесу та особисті успіхи у здійсненні навчання і виховання учнівської молоді та  дітей дошкільного віку Почесною грамотою Бериславської районної нагороджено: Цуркана О.В., вчителя фізики Бериславського закладу повної загальної середньої освіти №3; Авраменка Є.В., вчителя фізичної культури Бериславського закладу повної загальної середньої освіти №1; Шибіку В.І., вчителя трудового навчання Зміївського закладу повної загальної середньої освіти; Сторчак Т.І., вихователя Бериславського дошкільного навчального закладу №4 (ясел-садка).

У ході конференції освітяни  підвели підсумки роботи за минулий 2018/19 навчальний рік та визначили пріоритетні завдання на наступний 2019/20 навчальний рік.