Відбулося спільне засідання постійних комісій та пленарне засідання 33 сесії Бериславської районної ради

30.08.2019

30 серпня 2019 року відбулося спільне засідання постійних комісій по підготовці сесії районної ради та пленарне засідання 33 сесії районної ради сьомого скликання під головуванням голови районної ради Коновалова В.І. та заступника голови районної ради Джеманової І.Є.

У роботі спільного засідання постійних комісій та сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Гомон О.В., депутати Херсонської обласної ради Кардава С.С. та Кордік А.О., керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, установ, організацій, правоохоронних органів, органів місцевого самоврядування району, працівники виконавчого апарату районної ради, представники засобів масової інформації.

На початку пленарного засідання сесії голова районної виборчої комісії Вовк Т.І. проінформувала депутатів про зміни, що відбулися у депутатському корпусі районної ради сьомого скликання по багатомандатному виборчому округу від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

Зокрема, у зв'язку з обранням Копил А.Ю. депутатом Милівської сільської ради, відповідно до постанов районної виборчої комісії та поданої заяви визнано обраним та зареєстровано депутатом Бериславської районної ради 7 скликання по багатомандатному виборчому округу з виборів депутатів Бериславської районної ради Гордієнка Олександра Дмитровича, голову сільськогосподарського фермерського господарства «Гордієнко».

Голова районної ради Коновалов Володимир Іванович вручив новообраному депутату районної ради Гордієнку О.Д. посвідчення депутата Бериславської районної ради сьомого скликання та нагрудний знак депутата районної ради.

У ході засідання депутати районної ради затвердили порядок денний 33 сесії, на розгляд якої, за підсумками роботи постійних комісій районної ради, було внесено 22 питання.

На пленарному засіданні депутати заслухали та затвердили звіти районної державної адміністрації щодо виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку Бериславського району та районного бюджету за перше півріччя 2019 року, внесення змін до районного бюджету, внесення змін до районних  програм: соціального захисту людей похилого віку, осіб з інвалідністю та підтримки сім’ї, утвердження ґендерної рівності і протидії торгівлі людьми на 2015 - 2019 роки, розвитку культури і духовності в Бериславському районі на 2018 - 2020 роки.

Крім цього, депутати розглянули та прийняли рішення щодо реорганізації Бериславської районної станції юних техніків; перейменування та затвердження Статуту позашкільного закладу освіти району; затвердження Статуту комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Бериславської районної ради у новій редакції; створення комунального некомерційного підприємства «Бериславська центральна районна лікарня» Бериславської районної ради, питання комунальної власності та інші.

Також, відповідно до прийнятих рішень затверджено План створення освітніх округів та оптимізацію мережі закладів загальної середньої освіти Бериславського району на 2019  рік, перейменовано та затверджено статути закладів освіти району в нових редакціях, утворено освітній округ та створено на базі Бериславського закладу повної загальної середньої освіти №1 опорний заклад.