Бериславщина зустрічала делегацію зі Швеції

01.10.2019

01 жовтня 2019 року у залі засідань Бериславської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості пройшла зустріч керівництва району з представниками Швеції, яка відбулася у рамках муніципального партнерства Зміївка – Готланд, за участю Шведського муніципального центру розвитку самоврядування (ICLD).

У заході взяли участь голова районної ради Коновалов В.І., заступник голови районної ради Джеманова І.Є., голова районної державної адміністрації Гомон О.В., перший заступник голови районної державної адміністрації Дробиш І.А.

Під час презентації Бериславщини заступник голови районної ради Джеманова І.Є. розповіла присутнім про основні аспекти роботи Бериславської районної ради, зокрема про повноваження районної ради, роботу постійних комісій районної ради, сесійну діяльність, комунальну власність тощо.

Ірина Євгеніївна у своїй промові висловила шведській делегації подяку за співпрацю та тісний зв'язок з територіальною громадою Бериславщини, за гостинність, яку вони виявляють, зустрічаючи у себе наших представників, та сподівання на подальшу співпрацю та плідне продовження дружніх відносин.

Перший заступник голови районної державної адміністрації Дробиш І.А. під час презентації Бериславської районної державної адміністрації розповіла присутнім про основні функції та повноваження виконавчого органу влади.