Відбулося спільне засідання постійних комісій та пленарне засідання 36 сесії Бериславської районної ради

28.11.2019

28 листопада 2019 року відбулося спільне засідання постійних комісій та пленарне засідання 36 сесії районної ради сьомого скликання під головуванням голови районної ради Коновалова В.І. та заступника голови районної ради Джеманової І.Є.

У роботі спільного засідання постійних комісій та сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Гомон О.В., депутат Херсонської обласної ради Кардава С.С., керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, установ, організацій, правоохоронних органів, органів місцевого самоврядування району, працівники виконавчого апарату районної ради, представники засобів масової інформації, громадськість.

У 20-ти хвилинці, відведеній для оголошення депутатами запитів, заяв,  голова постійної комісії районної ради з питань промисловості, транспорту, зв'язку, будівництва, житлово-комунального господарства та розвитку підприємництва Сорочинський Ю.П. від підприємців Бериславщини звернувся до депутатів районної ради щодо підтримки звернення до Президента України, Кабінету Міністрів України щодо законів України «Про внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» та інших законів України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг» та «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі і послуг». Дане звернення було одноголосно підтримане депутатським корпусом районної ради.

У ході пленарного засідання депутати районної ради заслухали та взяли до відома звіт Бериславської місцевої прокуратури про результати своєї діяльності на території Бериславського району у першому півріччі 2019 року.

Крім цього, розглянули та прийняли рішення щодо виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку Бериславського району та районного бюджету за 9 місяців 2019 року; внесення змін до програми соціально-економічного та культурного розвитку Бериславського району на 2019 рік, до районного бюджету на 2019 рік; районної програми «Призовна дільниця» на 2020-2022 роки; питань комунальної власності та інші.