Відбулося спільне засідання постійних комісій та пленарне засідання 37 сесії Бериславської районної ради

20.12.2019

20 грудня 2019 року відбулося спільне засідання постійних комісій та пленарне засідання 37 сесії районної ради сьомого скликання під головуванням голови районної ради Коновалова В.І. та заступника голови районної ради Джеманової І.Є.

У роботі спільного засідання постійних комісій та сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Ставрост Р.Ю., керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, установ, організацій, правоохоронних органів, органів місцевого самоврядування району, працівники виконавчого апарату районної ради, представники засобів масової інформації, громадськість.

У ході засідання депутати затвердили програму соціально-економічного та культурного розвитку Бериславського району та районний бюджет Бериславського району на 2020 рік.

Також, народні обранці внесли зміни до програми соціально-економічного та культурного розвитку Бериславського району та районного бюджету на 2019 рік, затвердили шість районних цільових програм та внесли зміни до діючих районних програм, розглянули питання комунальної власності, земельних відносин, прийняли  план роботи Бериславської районної ради VІІ скликання на 2020 рік тощо.

Всього прийнято 23 рішення 37 сесії районної ради VІІ скликання.

По завершенню пленарного засідання 37 сесії голова районної ради Коновалов В.І. привітав всіх присутніх з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим, побажавши миру і достатку, міцного здоров'я, благополуччя, віри і надії, благодатного Різдва та щасливого 2020 року.