Відбулося пленарне засідання 38 сесії Бериславської районної ради

10.01.2020

10 січня 2020 року під головуванням заступника голови районної ради Джеманової І.Є. відбулися спільне засідання постійних комісій районної ради та пленарне засідання 38 сесії районної ради сьомого скликання.

 

У роботі сесії взяли участь депутат Херсонської обласної ради Кардава С.С., керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, установ, організацій, правоохоронних органів, працівники виконавчого апарату районної ради.

 

          На початку пленарного засідання сесії заступник голови районної ради Джеманова І.Є. зазначила, що у зв'язку з перейменуванням головних розпорядників коштів районного бюджету районна державна адміністрація звернулася до районної ради з листом щодо нагальної необхідності скликання сесії районної ради з розгляду питання щодо внесення змін до районного бюджету Бериславського району на 2020 рік.

          Відповідні зміни необхідно внести з метою забезпечення стабільного функціонування бюджетних установ, своєчасного проведення фінансових розрахунків.

         

У ході пленарного засідання депутати заслухали та внесли відповідні зміни до районного бюджету Бериславського району на 2020 рік.

 

У розділі «Різне» начальник юридичного відділу виконавчого апарату районної ради Чечін О.С. ознайомив депутатів районної ради із змінами, що відбулися у законодавстві, зокрема,  щодо виконання вимог Закону України «Про запобігання корупції» в частині подання декларацій особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік,  в тому числі депутатами місцевих рад.

 

По завершенню пленарного засідання заступник голови районної ради Джеманова І.Є. подякувала всім присутнім за участь у роботі пленарного засідання 38 сесії районної ради.