Відбулося пленарне засідання 39 сесії Бериславської районної ради

26.02.2020

26 лютого 2020 року відбулося спільне засідання постійних комісій та пленарне засідання 39 сесії районної ради сьомого скликання під головуванням голови районної ради Коновалова В.І. та заступника голови районної ради Джеманової І.Є.

У роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Ставрост Р.Ю., депутати Херсонської обласної ради Кардава С.С., Кордік А.О., керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, установ, організацій, правоохоронних органів, органів місцевого самоврядування району, працівники виконавчого апарату районної ради.

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» голова районної ради Коновалов В.І. прозвітував про діяльність Бериславської районної ради сьомого скликання у 2019 році.

У своєму виступі Володимир Іванович зупинився на питаннях щодо соціально-економічного та культурного розвитку району, наповнення  районного бюджету, роботи постійних комісій районної ради, виконавчого апарату районної ради, взаємодії районної ради з народними депутатами, обласною радою, обласною державною адміністрацією, районною державною адміністрацією, місцевими радами тощо.

Завершуючи свій звіт, голова районної ради висловив слова вдячності народним та обласним депутатам, депутатам місцевих рад району, керівникам органів місцевого самоврядування, органам виконавчої влади, керівникам комунальних установ, підприємств, організацій за конструктивну та злагоджену роботу, за вміння бачити перспективу і знаходити шляхи її реалізації, за активну підтримку спільних ініціатив.

Також подякував депутатам районної ради за громадську активність, ініціативу, порозуміння, конструктивну та плідну співпрацю по розв’язанню існуючих проблем; працівникам виконавчого апарату районної ради – за компетентність, професіоналізм, високий ступінь відповідальності.

Рішення щодо звіту голови районної ради було прийнято одноголосно.

Депутати районної ради також заслухали та взяли до відома інформацію Бериславської місцевої прокуратури про результати діяльності Бериславської місцевої прокуратури у 2019 році.

Депутати також заслухали та затвердили звіт про виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку Бериславського району та районного бюджету за 2019 рік; зміни до програми соціально-економічного та культурного розвитку Бериславського району на 2020 рік та районного бюджету; внесли змін до 8 районних програм; затвердили акти приймання-передачі майна, прав та обов’язків юридичних осіб із спільної власності територіальних громад Бериславського району до комунальної власності Новокаховської міської територіальної громади, Шляхівської сільської об’єднаної територіальної громади, Новорайської сільської об’єднаної територіальної громади, Милівської сільської об’єднаної територіальної громади та інші питання.
 
Також на пленарному засіданні було прийнято рішення щодо звітів депутатів Бериславської районної ради VII скликання за 2019 рік, відповідно до якого у березні поточного року депутати районної ради прозвітують перед своїми виборцями.

Загалом, на 39 сесії районної ради депутати прийняли 22 рішення.
 
У розділі «Різне» начальник юридичного відділу виконавчого апарату районної ради Чечін О.С. проінформував депутатів районної ради щодо необхідності забезпечення виконання вимог Закону України «Про запобігання корупції» в частині подання декларацій особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік.