Відбулося пленарне засідання 40 сесії Бериславської районної ради

13.03.2020

13 березня 2020 року під головуванням заступника голови районної ради Джеманової І.Є. відбулися спільне засідання постійних комісій районної ради та пленарне засідання 40 сесії районної ради сьомого скликання.

У роботі сесії взяли участь депутат Херсонської обласної ради Кордік А.О., керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, установ, організацій, правоохоронних органів, працівники виконавчого апарату районної ради.

На початку пленарного засідання сесії заступник голови районної ради Джеманова І.Є. проінформувала присутніх про те, що 11 березня поточного року відбулося засідання уряду, на якому було прийнято постанову про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID - 19. Відповідно до цієї постанови, з 12 березня до 03 квітня 2020 року на всій території України встановлено карантин.

«За офіційною інформацією обласної державної адміністрації на Херсонщині станом на 12 березня цього року не зареєстровано жодного випадку захворювання на коронавірус, але ми повинні вжити заходів щодо запобігання коронавірусу та бути готовими, у разі виявлення таких випадків, оперативно реагувати та протидіяти поширенню вірусу на території району. Йдеться про здоров'я та життя наших людей» - зазначила Ірина Євгеніївна.

У свою чергу, медичний директор комунального некомерційного підприємства «Бериславська центральна районна лікарня» Качаленко В.В., головний лікар комунального некомерційного підприємства «Бериславський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»  Абрамов І.Ф., старший фельдшер Бериславської станції екстреної (швидкої) медичної допомоги КЗ «ОТЦЕМД та МК» ХОР Ганжело О.І., лікар комунального некомерційного підприємства «Бериславський районний центр первинної медико-санітарної допомоги», депутат Херсонської обласної ради Кордік А.О. проінформували присутніх про стан готовності медичних закладів району та заходи, що вживаються для запобігання поширенню на території району коронавірусу.

За результатами  розгляду питань, що були внесені на 40 сесію, депутати прийняли рішення щодо внесення змін до районної цільової комплексної програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2019 - 2021 роки та до районного бюджету Бериславського району на 2020 рік, якими передбачено спрямування коштів районного бюджету у сумі 260 тис. гривень на першочергові (невідкладні) заходи щодо запобігання виникненню надзвичайної ситуації природного характеру, пов’язаної з можливим поширенням гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 на території району.