Відбулося спільне засідання постійних комісій та пленарне засідання 41 сесії Бериславської районної ради

27.03.2020

27 березня 2020 року відбулося спільне засідання постійних комісій та пленарне засідання 41 сесії районної ради сьомого скликання під головуванням голови районної ради Коновалова В.І. та заступника голови районної ради Джеманової І.Є.

У роботі спільного засідання постійних комісій та сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Ставрост Р.Ю., керівники медичних установ, правоохоронних органів, працівники виконавчого апарату районної ради, представники засобів масової інформації.

На початку засідання голова районної ради Коновалов В.І. зазначив, що Кабінет Міністрів України продовжив до 24 квітня 2020 року карантин і запровадив надзвичайну ситуацію на всій території України.

В цей час посилюється координація центральних та місцевих органів влади, всіх служб, задіяних для протидії поширенню коронавірусу, залучаються всі необхідні сили і засоби, матеріальні ресурси для забезпечення роботи медичних і протиепідеміологічних установ та проводяться інші невідкладні заходи.

З метою протидії поширенню інфекції місцеві ради району в терміновому порядку провели свої сесії та спрямували кошти у вигляді субвенції районному бюджету на ці та інші заходи по забезпеченню роботи закладів та установ районного підпорядкування.

До районної ради надійшли звернення щодо додаткового спрямування коштів від районних установ та організацій, подання районної державної адміністрації з відповідними проектами рішень.

Для того, щоб в максимально короткі терміни були закуплені необхідні засоби та обладнання, проведені протиепідемічні заходи на території району, було прийнято розпорядження щодо негайного скликання сесії районної ради.

З метою здійснення заходів із запобігання виникненню надзвичайної ситуації регіонального рівня внаслідок можливого поширення гострої респіраторної хвороби СОVID - 19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, депутати районної ради розглянули та прийняли рішення щодо внесення змін до районної цільової комплексної програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2019 - 2021 роки, до районного бюджету Бериславського району на 2020 рік та до  Регламенту районної ради VІІ скликання.

Зокрема, рішенням щодо внесення змін до районного бюджету Бериславського району на 2020 рік вільний залишок коштів районного бюджету по загальному фонду спрямовано у сумі 2763200 грн, із них: на здійснення заходів із запобігання виникненню надзвичайної ситуації регіонального рівня внаслідок можливого поширення гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, у зв’язку з необхідністю термінового придбання витратних матеріалів для діагностики гострих вірусних захворювань, обладнання, засобів індивідуального захисту, транспортування у визначенні заклади у разі контактування або підозри на захворювання і лікування - 2111,2 тис. грн, а саме: КНП «Бериславська ЦРЛ» - 1460,8 тис. грн, КНП «Бериславський районний центр ПМСД» - 650,4 тис. грн., Бериславській станції екстреної (швидкої) медичної допомоги КЗ «ОТЦЕМД та МК» ХОР – 50,0 тис. грн; до резервного фонду – 560,0 тис. грн тощо.

Місцевими радами району спрямовано кошти районному бюджету для КНП «Бериславська ЦРЛ» у сумі 188,6 тис. грн та для КНП «Бериславський районний центр ПМСД» у сумі 452,2 тис. грн на придбання індивідуальних засобів захисту, дезінфекційних та миючих засобів.

У розділі «Різне» начальник юридичного відділу виконавчого апарату районної ради Чечін О.С. проінформував присутніх про зміни правил та терміну подання щорічних декларацій за 2019 рік.    

Організацію та проведення сесії здійснено з дотриманням профілактичних і протиепідемічних заходів.