Відбулося спільне засідання постійних комісій та пленарне засідання 42 сесії Бериславської районної ради

29.04.2020

29 квітня 2020 року відбулося спільне засідання постійних комісій та пленарне засідання 42 сесії районної ради сьомого скликання під головуванням голови районної ради Коновалова В.І. та заступника голови районної ради Джеманової І.Є.

У роботі спільного засідання постійних комісій та сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Ставрост Р.Ю., депутат Херсонської обласної ради Кордік А.О., керівники медичних установ, правоохоронних органів, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування району, працівники виконавчого апарату районної ради.

У 20-ти хвилинці, відведеній депутатам для оголошення запитів та заяв,  голова постійної комісії районної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та соціального розвитку села Павшук В.І. порушив важливе питання щодо ситуації, яка склалась в агропромисловому комплексі району, зазначивши, що відсутність опадів протягом тривалого періоду та незначні запаси продуктивної вологи в ґрунті призвели до погіршення стану озимих, ярих та багаторічних насаджень. На випадок підтвердження факту настання форс-мажорних обставин та підготовки необхідного пакету документів необхідно районній державній адміністрації терміново провести обстеження земель сільськогосподарського призначення та стану посівів сільськогосподарських культур врожаю 2020 року із залучення як районних, так і обласних фахівців по обстеженню посівів озимих, ярих та багаторічних насаджень, в тому числі й спеціалістів Департаменту розвитку сільського господарства та зрошення Херсонської обласної державної адміністрації, Інституту зрошувального землеробства НААН та Херсонського обласного гідрометеорологічного центру,.

У ході пленарного засідання депутати  районної ради розглянули та прийняли рішення щодо внесення змін до районної цільової комплексної програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2019 - 2021 роки, до програми соціально-економічного та культурного розвитку Бериславського району на 2020 рік, до районного бюджету Бериславського району на 2020 рік, до районних програм розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Бериславський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Бериславської районної ради на 2019-2020 роки та забезпечення виконання районною державною адміністрацією повноважень, делегованих їй районною радою на 2020 рік, а також питання щодо встановлення розміру кошторисної заробітної плати на 2020 рік при визначенні вартості будівництва об’єктів за рахунок коштів районного бюджету Бериславського району та інші.

Організацію та проведення сесії здійснено з дотриманням профілактичних і протиепідемічних заходів.

Завершуючи пленарне засідання 42 сесії районної ради голова районної ради Коновалов В.І. подякував всім за участь в роботі сесії та побажав міцного здоров'я і оптимізму.