Депутати районної ради розглянули питання порядку денного 43 сесії районної ради

26.05.2020

У ході підготовки до чергової сесії районної ради 22, 25 та 26 травня 2020 року відбулися засідання постійних комісій районної ради.

У засіданнях взяли участь голова районної ради Коновалов В.І., заступник голови районної ради Джеманова І.Є., голова районної державної адміністрації Ставрост Р.Ю., працівники виконавчого апарату районної ради.

Депутати районної ради заслухали та внесли до порядку денного пленарного засідання сесії наступні питання: звіт про виконання районного бюджету за І квартал 2020 року, внесення змін до районного бюджету Бериславського району на 2020 рік, районну програму «Дітям Херсонщини - безпечне харчування» на 2020-2022 роки, укладення строкових трудових договорів з директорами закладів загальної середньої освіти Бериславської районної ради Херсонської області, затвердження ліквідаційного балансу Бериславського міжшкільного навчально-виробничого комбінату, безоплатне прийняття до спільної власності територіальних громад Бериславського району Ольгівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини, вивчення попиту на майновий комплекс кінотеатру «Іскра» та інші.

Також, постійними комісіями районної ради були заслухані питання, що внесені на розгляд постійних комісій районної ради в порядку контролю відповідно до плану роботи на 2020 рік, а саме: про хід виконання заходів програми соціально-економічного  та культурного розвитку Бериславського району на 2020 рік щодо розвитку підприємництва, інформатизації та системи електронних послуг; про хід виконання програм зайнятості населення Бериславського району  на період до 2020 року та «Молодь Херсонщини» на 2017 – 2021 роки; про роботу комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Бериславської районної ради; про звіт директора Дитячо-юнацького центру художньої та технічної творчості Таран О.В. про виконання статутних завдань Дитячо-юнацького центру художньої та технічної творчості та рекомендацій постійних комісій районної ради  з питань освіти, культури, молоді та спорту, охорони здоров’я, праці та соціального захисту населення та мандатної, з питань регламенту депутатської діяльності та етики, законності та правопорядку від 13 березня 2020 року; про забезпечення запобігання та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, пов’язаних з пожежами.

За результатами обговорення зазначених вище питань були внесені відповідні пропозиції та рекомендації.

Також, за пропозицією депутатів на пленарному засіданні 43 сесії буде заслухано інформацію Бериславської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості про реалізацію в районі постанови Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 року №306 щодо Порядку надання та повернення коштів, спрямованих на фінансову допомогу по частковому безробіттю на період карантину.

Спільне засідання постійних комісій та пленарне засідання 43 сесії районної ради відбудеться 28 травня 2020 року в приміщенні районної ради (м. Берислав, пл. Перемоги, 2).