Відбулося пленарне засідання 44 сесії Бериславської районної ради

20.08.2020

20 серпня 2020 року під головуванням заступника голови районної ради Джеманової І.Є. відбулися спільне засідання постійних комісій районної ради та пленарне засідання 44 сесії районної ради сьомого скликання.

У роботі спільного засідання постійних комісій та сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Ставрост Р.Ю., заступник голови районної державної адміністрації Стаднік Н.В., керівники правоохоронних органів, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування району, працівники виконавчого апарату районної ради.

Під час 20-хвилинки, відведеної депутатам для оголошення запитів, листів, заяв, було оголошено про створення депутатської групи «За майбутнє» у складі п’яти депутатів Бериславської районної ради сьомого скликання.

Продовжуючи роботу, депутати районної ради затвердили порядок денний 44 сесії, на розгляд якої, за підсумками роботи постійних комісій районної ради, було внесено 17 питань.

Відповідно до порядку денного пленарного засідання сесії депутати заслухали звіт про виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку Бериславського району за підсумками І кварталу 2020 року.

Внесли зміни до програми соціально-економічного та культурного розвитку Бериславського району на 2020 рік, до районного бюджету Бериславського району на 2020 рік та до районних цільових програм: захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2019-2021 роки; з формування та забезпечення загонів територіальної оборони матеріально-технічними засобами на 2017-2020 роки; «Призовна дільниця» на 2020-2022 роки; соціального захисту людей похилого віку, осіб з інвалідністю, підтримки сім’ї, утвердження ґендерної рівності та протидії торгівлі людьми на 2020-2023 роки; «Розвиток освіти Бериславщини - інвестиції в майбутнє регіону» на 2020 рік; «місцевих» стимулів для медичних працівників, що мають професію лікар, на 2018 - 2020 роки.

Також депутати прийняли рішення щодо створення комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Бериславської районної ради, яким затвердили Статут, структуру та Положення комунальної установи тощо.

По завершенню пленарного засідання заступник голови районної ради Джеманова І.Є. привітала присутніх з наступаючими державними святами - Днем Незалежності України та Днем Державного Прапора України, зазначивши, що доля України - це доля всіх нас, що кожен із нас щоденно дня на своєму робочому місці вкладає силу, знання, досвід в розвиток Бериславщини та нашої держави. Всі ми прагнемо бачити нашу Батьківщину сильною, заможною та квітучою.

Ірина Євгеніївна побажала всім міцного здоров'я, щастя, добра, достатку, подальших успіхів у всіх справах та запросила на святкові заходи, що відбудуться у районі 23 та 24 серпня поточного року до Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України.

Також заступник голови районної ради зазначила, що 1 вересня країна відзначатиме День знань, і наші навчальні заклади в цілому підготовлені до нового навчального року та  побажала всім учасникам освітнього процесу, учням, педагогічним працівникам, батькам успішного навчального року.