Депутати районної ради розглянули питання порядку денного 45 сесії районної ради

02.10.2020

У ході підготовки до чергової сесії районної ради 30 вересня, 01 та 02 жовтня поточного року відбулися засідання постійних комісій районної ради.

У засіданнях взяли участь голова районної ради Коновалов В.І., заступник голови районної ради Джеманова І.Є., заступник голови районної державної адміністрації Стаднік Н.В., працівники виконавчого апарату районної ради.

Члени постійних комісій заслухали та внесли на розгляд пленарного засідання 45 сесії районної ради питання щодо виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку Бериславського району та районного бюджету за перше півріччя 2020 року; внесення змін до районного бюджет у Бериславського району на 2020 рік; внесення змін до районних  цільових програм: з формування та забезпечення загонів територіальної оборони матеріально-технічними засобами на 2017 - 2020 роки; забезпечення виконання районною державною адміністрацією повноважень, делегованих їй районною радою на 2020 рік; розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Бериславська центральна районна лікарня» Бериславської районної ради на 2019 - 2021 роки; План розвитку комунального некомерційного підприємства «Бериславська центральна районна лікарня» Бериславської районної ради; Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад Бериславського району; питання комунальної власності тощо.

Засідання постійних комісій проведено з особливостями та відповідними обмеженнями, зазначеними у Регламенті районної ради VІІ скликання.

Спільне засідання постійних комісій та пленарне засідання 45 сесії районної ради відбудеться 07 жовтня 2020 року о 10.00 в приміщенні районної ради (м. Берислав, пл. Перемоги, 2).