Відбулося пленарне засідання 45 сесії Бериславської районної ради

07.10.2020

07 жовтня 2020 року під головуванням голови районної ради Коновалова В.І., заступника голови районної ради Джеманової І.Є. відбулися спільне засідання постійних комісій районної ради та пленарне засідання 45 сесії районної ради сьомого скликання.

У роботі спільного засідання постійних комісій та сесії взяли участь заступник голови районної державної адміністрації Стаднік Н.В., депутат Херсонської обласної ради Деркач В.А., керівники правоохоронних органів, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування району, працівники виконавчого апарату районної ради.

На розгляд 45 сесії районної ради було внесено 15 проектів рішень, які попередньо  були  розглянуті  та обговорені на  засіданнях постійних комісій.

У ході пленарного засідання депутати заслухали звіти про  виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку Бериславського району та районного бюджету за перше півріччя 2020 року.

Також, депутати внесли зміни до районного бюджету Бериславського району на 2020 рік та до районних цільових програм: з формування та забезпечення загонів територіальної оборони матеріально-технічними засобами на 2017-2020 роки; забезпечення виконання районною державною адміністрацією повноважень, делегованих їй районною радою на 2020 рік; розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Бериславська центральна районна лікарня» Бериславської районної ради на 2019 - 2021 роки. Затвердили Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Бериславської районної ради Херсонської області, План розвитку комунального некомерційного підприємства «Бериславська центральна районна лікарня» Бериславської районної ради, Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад Бериславського району, призначили директора комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Бериславської районної ради та інші.

У заключній частині пленарного засідання 45 сесії районної ради голова районної ради Коновалов В.І. та заступник голови районної ради Джеманова І.Є. подякували депутатам районної ради за співпрацю, професіоналізм, компетентність, взаєморозуміння, небайдужість та високий ступінь відповідальності.

Керівники районної ради висловили слова вдячності народним та обласним депутатам, депутатам місцевих рад району, керівникам органів місцевого самоврядування, органам виконавчої влади, керівникам комунальних установ, підприємств, організацій за конструктивну та злагоджену роботу, за активну підтримку та реалізацію спільних ініціатив. Побажали всім міцного здоров’я, добробуту, любові, злагоди та всіляких земних гараздів, миру та процвітання.

Депутат районної ради, начальник управління освіти і науки Херсонської обласної державної адміністрації Дробиш І.А. від імені депутатського корпусу районної ради сьомого скликання висловила слова подяки за злагоджену роботу, сумлінне виконання службових обов’язків та професіоналізм керівництву районної ради, депутатам, керівникам органів місцевого самоврядування та працівникам виконавчого апарату районної ради.

Після пленарного засідання 45 сесії депутати Бериславської районної ради сьомого скликання сфотографувались на добру згадку про спільну депутатську діяльність.