Відбулося пленарне засідання 46 сесії Бериславської районної ради

29.10.2020

29 жовтня 2020 року відбулося спільне засідання постійних комісій та пленарне засідання 46 сесії районної ради сьомого скликання під головуванням голови районної ради Коновалова В.І. та заступника голови районної ради Джеманової І.Є.

У роботі сесії взяли участь заступник голови районної державної адміністрації Стаднік Н.В., депутат Херсонської обласної ради Кардава С.С., працівники виконавчого апарату районної ради.

Організацію та проведення сесії було здійснено з дотриманням профілактичних і протиепідемічних заходів.

З метою якнайшвидшого використання коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення подачею кисню ліжкового фонду закладів охорони здоров’я, які надають стаціонарну медичну допомогу пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, та вирішення інших нагальних питань життєзабезпечення району  депутати прийняли рішення про внесення змін до районного бюджету Бериславського району на 2020 рік і передачу та прийняття міжбюджетних трансфертів.

У розділі «Різне» директор комунального некомерційного підприємства «Бериславська центральна районна лікарня», депутат Херсонської обласної ради Кардава С.С. проінформував присутніх про епідеміологічну ситуацію, що склалася у районі, про першочергові заходи профілактики розповсюдження респіраторної хвороби COVID-19 та подякував депутатам за розуміння і швидке вирішення питання щодо спрямування коштів на забезпечення киснем Бериславської центральної районної лікарні.

Завершуючи пленарне засідання 46 сесії районної ради голова районної ради Коновалов В.І. подякував всім за участь в роботі сесії, за  розуміння та відповідальне ставлення до виконання депутатських повноважень.