Відбулося пленарне засідання 47 сесії Бериславської районної ради

25.11.2020

25 листопада 2020 року відбулося спільне засідання постійних комісій та пленарне засідання 47 сесії районної ради сьомого скликанняпід головуванням голови районної ради Коновалова В.І.

У роботі спільного засідання постійних комісій та сесії взяли участь заступник голови районної державної адміністрації Стаднік Н.В., депутат Херсонської обласної ради Кардава С.С., керівники правоохоронних органів, працівники виконавчого апаратурайонної ради, райдержадміністрації та установ району.

Організацію і проведення сесії було здійснено з дотриманням профілактичних та протиепідемічних заходів.

З метою якнайшвидшого використання коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення подачею кисню ліжкового фонду закладів охорони здоров’я, які надають стаціонарну медичну допомогу пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, депутати прийняли рішення про внесення змін до районного бюджету Бериславського району на 2020 рік.

У розділі «Різне» директор комунального некомерційного підприємства «Бериславська центральна районна лікарня» Бериславської районної ради, депутат Херсонської обласної ради Кардава С.С. проінформував присутніх про епідеміологічну ситуацію, що склалася у районі, зосередив увагу присутніх на першочергових заходах профілактики розповсюдження респіраторної хворобиCOVID-19 та подякував депутатському корпусу за розуміння і оперативне вирішення питання щодо спрямування коштів на забезпечення киснем Бериславської центральної районної лікарні.

В свою чергу голова районної ради Коновалов В.І.висловив слова вдячності Кардаві С.С. та всім медичним працівникам району за відповідальне ставлення до виконання своїх професійних обов’язків, за титанічну працю на межі людських зусиль по подоланню підступної хвороби.

Начальник юридичного відділу виконавчого апарату районної ради Чечін О.С. проінформував депутатів районної ради щодовимог Закону України «Про запобігання корупції» в частині подання декларацій особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за період, не охоплений раніше поданими деклараціями.

У заключній частині пленарного засідання 47 сесії районної ради голова районної ради Коновалов В.І. подякував депутатам районної ради за взаєморозуміння, небайдужість та високий ступінь відповідальності.