Шановна громадо Бериславщини! Шановні голови та депутати місцевих рад, працівники та ветерани органів місцевого самоврядування!

07.12.2020

Шановна громадо Бериславщини!
Шановні голови та депутати місцевих рад, працівники

та ветерани органів місцевого самоврядування!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування!

Сьогодні нам надано високу довіру жителів новоутвореного Бериславського району представляти їх законні інтереси у вирішенні питань місцевого значення, відстоювати їх інтереси та підвищувати рівень життя. Це велика честь і визнання! Тому ми зобов’язані дбати про забезпечення соціально-економічних та культурних потреб територіальних громад, про добробут кожного мешканця нашого району.

З нагоди дня місцевого самоврядування бажаю всім новообраним депутатам, головам місцевих рад, об’єднаних територіальних громад витримки, оптимізму, справедливих та мудрих рішень. Нехай розуміння і підтримка ваших громад завжди надають вам впевненості долати перешкоди і досягати бажаних результатів у будь-яких ситуаціях.

В умовах сьогодення нам з вами необхідно щодня приймати виважені рішення та робити відповідальні кроки, від яких залежить благополуччя та життєдіяльність нашого району. Тож давайте разом зробимо все можливе, щоб кожен наш мешканець відчував свою значимість і повагу до себе в кожній територіальній громаді Бериславщини.

Шановна громадо Бериславщини!

У цей святковий день бажаю усім міцного здоров’я, мирного неба, щастя, достатку, всіляких успіхів і гараздів, мудрості і далекоглядності, непохитної віри у щасливе майбутнє своєї родини, громади, краю і держави.

Зі святом!

З повагою
Д.О. Сливченко, голова Бериславської
районної ради VIII скликання