Відбулася друга сесія Бериславської районної ради VІII скликання

16.12.2020

15 грудня 2020 року під головуванням голови районної ради Сливченка Д.О. та заступника голови районної ради Мягкої Т.М. відбулося спільне засідання депутатів Бериславської районної ради VІІІ скликання та пленарне засідання другої сесії районної ради VІII скликання.

У роботі сесії взяли участь депутати Херсонської обласної ради VІІІ скликання Гордієнко О.Д., Деркач В.А., Короленко В.М., керівники Бериславської, Великоолександрівської, Високопільської, Нововоронцовської районних державних адміністрацій, управлінь та відділів Бериславської райдержадміністрації, установ, організацій, правоохоронних органів, органів місцевого самоврядування району та працівники виконавчого апарату районної ради.

На початку пленарного засідання депутат Херсонської обласної ради VІІІ скликання, директор Департаменту охорони здоров'я Херсонської обласної державної адміністрації Короленко В.М. подякував виборцям за довіру, яку йому надали виборці, та зазначив, що у Херсонській обласній раді зробить усе можливе для розвитку медичної галузі області та, зокрема, Бериславщини.

Також Віктор Миколайович проінформував присутніх про епідеміологічну ситуацію, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, на Херсонщині, окреслив подальші шляхи реформування системи охорони здоров’я області та побажав новобраним депутатам та присутнім міцного здоров’я, плідної та конструктивної роботи у вирішенні нагальних питань новоствореного району.

Під час 20-хвилинки, відведеної депутатам для оголошення запитів, листів, заяв, було оголошено про створення депутатських фракцій: Політичної партії «Партія Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!»; Політичної партії «Європейська Солідарність»; ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ» (оголошено два повідомлення). Голова фракції Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» Іванова І.В. оголосила про доповнення до складу даної фракції.

У ході пленарного засідання депутати затвердили Регламент Бериславської районної ради VIІI скликання, Положення про постійні комісії Бериславської районної ради VIІI скликання, обрали 5 постійних комісій районної ради та голів постійних комісій районної ради, зокрема: головою постійної комісії мандатної, з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, законності і правопорядку обрано Дєрябіну О.Б.; з питань планування, бюджету, фінансів, управління об’єктами комунальної власності та приватизації – Ващенко Л.В.; з питань промисловості, транспорту, зв’язку, будівництва, житлово-комунального господарства та розвитку підприємництва – Литвина В.Я.; з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та соціального розвитку села – Штендеру В.В.; з питань освіти, культури, молоді та спорту, охорони здоров'я, праці та соціального захисту населення – Гайдай С.В.

Відповідно до порядку денного другої сесії депутати заслухали інформацію про результати діяльності Бериславської місцевої прокуратури на території Бериславського району за 10 місяців 2020 року, звіти про виконання за 9 місяців 2020 року програми соціально-економічного та культурного розвитку Бериславського району та районного бюджету, внесли зміни до районного бюджету Бериславського району на 2020 рік, до районних цільових програм Бериславського району щодо: забезпечення виконання районною державною адміністрацією повноважень, делегованих їй районною радою на 2020 рік; висвітлення діяльності районної державної адміністрації та її структурних підрозділів на 2019-2020 роки; розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Бериславська центральна районна лікарня» Бериславської районної ради на 2019-2021 роки; захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2019-2021 роки; «Розвиток людського капіталу Бериславського району» на 2017-2023.

Депутати також прийняли рішення щодо присвоєння рангу посадової особи місцевого самоврядування заступнику голови Бериславської районної ради VІІІ скликання та про умови оплати праці заступника голови Бериславської районної ради, затвердили структуру та загальну чисельність виконавчого апарату Бериславської районної ради.

На пленарному засіданні ради депутати прийняли рішення щодо реорганізації Великоолександрівської, Високопільської, Нововоронцовської районних рад Херсонської області шляхом приєднання до Бериславської районної ради.

Також депутати прийняли рішення щодо безоплатної передачі майна, прав та обов'язків юридичних осіб із спільної власності територіальних громад Бериславського району до комунальної власності Бериславської міської територіальної громади в особі Бериславської міської ради.

У розділі «Різне» голова районної ради Сливченко Д.О. зосередив увагу депутатів на необхідності подання до 19 грудня поточного року декларацій за 2019 рік.