Відбулася третя сесія Бериславської районної ради VІII скликання

28.12.2020

24 грудня 2020 року під головуванням голови районної ради Сливченка Д.О. та заступника голови районної ради Мягкої Т.М. відбулося спільне засідання постійних комісій Бериславської районної ради VІІІ скликання та пленарне засідання третьої сесії районної ради VІII скликання.

У роботі сесії взяли участь депутат Херсонської обласної ради VІІІ скликання Йосипенко І.В., керівники Бериславської, Великоолександрівської, Високопільської районних державних адміністрацій, управлінь та відділів Бериславської, Великоолександрівської, Нововоронцовської райдержадміністрацій, установ, організацій, правоохоронних органів, органів місцевого самоврядування району та працівники виконавчого апарату районної ради.

У ході пленарного засідання депутати затвердили програму соціально-економічного та культурного розвитку Бериславського району та районний бюджет Бериславського району на 2021 рік, внесли зміни до районних бюджетів Бериславського, Великоолександрівського, Високопільського, Нововоронцовського районів на 2020 рік.

Також внесено зміни до районної програми «місцевих» стимулів для медичних працівників, що мають професію лікар, на 2018 - 2020 роки та до районної програми забезпечення виконання районною державною адміністрацією повноважень, делегованих їй районною радою на 2020 рік, що вносилися на розгляд сесії Бериславською районною державною адміністрацією; до районної комплексної програми проведення призовів на строкову військову службу, приписки юнаків до призовної дільниці, мобілізаційних заходів та заходів з функціонування районного загону територіальної оборони, роти охорони і робіт оборонного значення на 2020-2022 роки, внесеної на розгляд депутатів Нововоронцовською райдержадміністрацією.

Під час обговорення проекту рішення щодо внесення змін до Програми підтримки місцевих органів виконавчої влади з питань реалізації ними делегованих та владних повноважень у Великоолександрівському районі на 2018-2020 роки депутати не підтримали даний проект рішення та зняли його з порядку денного сесії.

З метою проведення протиепідемічних заходів щодо запобігання поширенню на території Нововоронцовського району гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-COV-2, та створення сприятливих умов праці для медичних працівників, за рекомендацією постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету, фінансів, управління об’єктами комунальної власності та приватизації до порядку денного 3 сесії було включено питання щодо внесення змін до районної комплексної програми «Здоров’я нації» на період до 2022 року (Нововоронцовська райдержадміністрація).

Також депутати прийняли рішення щодо безоплатної передачі майна, прав та обов’язків юридичних осіб із спільної власності територіальних громад Бериславського району до комунальної власності Тягинської сільської територіальної громади в особі Тягинської сільської ради, Дар’ївської сільської територіальної громади в особі Дар’ївської сільської ради, Новорайської сільської територіальної громади в особі

Новорайської сільської ради, Милівської сільської територіальної громади в особі Милівської сільської ради.

Крім цього, депутатами прийнято рішення щодо припинення комунальної установи «Бериславський районний центр по обслуговуванню закладів освіти» шляхом ліквідації та затверджено Положення про помічника-консультанта депутата Бериславської районної ради VIІI скликання.

Завершуючи пленарне засідання третьої сесії, голова районної ради Сливченко Д.О. привітав присутніх з наступаючими новорічними святами та побажав усім міцного здоров’я, гарного святкового настрою та щасливого Нового року.