Шановні учасники бойових дій на території інших держав! Шановні ветерани війни в Афганістані! Шановні жителі Бериславщини!

15.02.2021

Шановні учасники бойових дій на території інших держав!
Шановні ветерани війни в Афганістані!
Шановні жителі Бериславщини!

Щиро вітаємо вас з Днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 32-ю річницею виведення військ з Афганістану!

Сьогодні ми віддаємо данину поваги мужності та героїзму воїнів, які, ризикуючи власним життям, виконували свій інтернаціональний військовий обов’язок, забезпечуючи спокій у різних країнах світу.

Висловлюємо подяку всім воїнам-інтернаціоналістам, які, змінивши військову форму на цивільний одяг, зайняли активну громадянську позицію і передають свій бойовий досвід молодим захисникам та юному поколінню, власним прикладом демонструють дух бойового братерства та взаємодопомоги.

У глибокій скорботі ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, хто загинув на чужій землі, тих, хто помер від ран і контузій вже повернувшись додому.

Вони вічно житимуть у материнських серцях та назавжди залишаться у пам’яті бойових друзів, рідних і близьких людей. Вічна їм пам'ять…

Шановні ветерани та учасники бойових дій на території інших держав!

Щиро дякуємо вам за героїзм, мужність, відданість, силу та відвагу, за те, що залишаєтесь вірними присязі та Батьківщині. Сподіваємось, що ви й надалі докладатимете зусиль для ствердження миру і злагоди на рідній землі, братимете участь у вихованні підростаючого покоління найкращих патріотичних та людських якостей.

Бажаємо вам та вашим родинам міцного здоров’я, родинного тепла, добробуту і мирного неба!

З повагою
від себе особисто та від депутатського корпусу
Бериславської районної ради VIII скликання
Сливченко Д.О., голова районної ради