Відбулася шоста сесія Бериславської районної ради VІII скликання

17.02.2021

17 лютого 2021 року під головуванням голови районної ради Сливченка Д.О. та заступника голови районної ради Мягкої Т.М. відбулося спільне засідання постійних комісій Бериславської районної ради VІІІ скликання та пленарне засідання шостої сесії районної ради VІII скликання.

У роботі сесії взяли участь заступник голови районної державної адміністрації Стаднік Н.В., керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, установ, організацій, правоохоронних органів, органів місцевого самоврядування району та працівники виконавчого апарату районної ради.

Відповідно до порядку денного пленарного засідання сесії депутати заслухали та затвердили звіт про виконання районних бюджетів Бериславського, Великоолександрівського, Високопільського та Нововоронцовського районів за 2020 рік; внесли зміни до районної програми соціально-економічного та культурного розвитку та районного бюджету Бериславського району на 2021 рік; прийняли рішення щодо затвердження передавальних актів балансових рахунків, матеріальних цінностей, активів та іншого майна, власниками яких є Великоолександрівська, Високопільська, Нововоронцовська районні ради, до правонаступника – Бериславської районної ради та актів приймання-передачі майна, прав та обов’язків юридичних осіб із спільної власності територіальних громад Бериславського району до комунальної власності Великоолександрівської, Високопільської, Нововоронцовської, Калинівської селищних та Новоолександрівської сільської територіальних громад.

Також депутати затвердили план роботи Бериславської районної ради VІII скликання на 2021 рік.

Всього на 6 сесії районної ради депутатським корпусом прийнято 15 рішень.

У розділі «Різне» начальник юридичного відділу виконавчого апарату районної ради Чечін О.С. проінформував депутатів районної ради щодо забезпечення виконання вимог Закону України «Про запобігання корупції» в частині подання декларацій особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік, в тому числі депутатами місцевих рад.