Шановні ліквідатори аварії на Чорнобильській атомній електростанції! Шановні мешканці територіальних громад Бериславського району!

26.04.2021

Найжахливіша техногенна катастрофа, що сталася на Чорнобильській атомній електростанції 26 квітня 1986 року, навічно увійшла в історію не лише України, а й всього світу. Вже 35 років поспіль ми знову повертаємося до пам’яті про те лихо, що болем відгукнулося у наших серцях, вшановуючи всіх, хто, не вагаючись, вступив у двобій зі стихією, закрив собою світ від жахливих променів радіації. Сьогодні ми низько схиляємо голови перед ліквідаторами Чорнобильської катастрофи, сердечно дякуємо за мужність і відвагу, за виконаний громадянський обов’язок, за те, що захистили людство від смертельної ядерної стихії. Світла пам’ять усім героям-ліквідаторам, кого немає з нами… Нехай не замовкають дзвони нашої пам'яті, що не дають забути про цю страшну трагедію! Шановні ліквідатори аварії на Чорнобильській атомній електростанції! Від щирого серця бажаємо вам міцного здоров’я, життєвої енергії, довгих та щасливих років життя. Хай завжди поруч з вами будуть ваші рідні та близькі, надійні та щирі друзі, хай людська шана стане гідною подякою за ваш подвиг! Бажаємо всім мешканцям Бериславщини мирного неба, добра та злагоди, оптимізму та впевненості у завтрашньому дні.

З повагою від себе особисто та від депутатського корпусу Бериславської районної ради VIII скликання Сливченко Д.О., голова районної ради