Відбулася сьома сесія Бериславської районної ради VІII скликання

04.06.2021

Відбулася сьома сесія Бериславської районної ради VІII скликання

 

04 червня 2021 року під головуванням голови районної ради Сливченка Д.О. та заступника голови районної ради Мягкої Т.М. відбулося спільне засідання постійних комісій Бериславської районної ради VІІІ скликання та пленарне засідання сьомої сесії районної ради VІII скликання.

У роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Сидоренко О.Л., депутат Херсонської обласної ради Йосипенко І.В., керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, установ, організацій, правоохоронних органів, органів місцевого самоврядування району та працівники виконавчого апарату районної ради.

На початку засідання сесії голова районної ради Сливченко Д.О. привітав Сидоренко Ольгу Людвігівну з призначенням на посаду голови Бериславської районної державної адміністрацію та побажав їй на цій відповідальній посаді вагомих досягнень та успіхів, плідної співпраці з органами місцевого самоврядування Бериславського району.

Також голова районної ради проінформував депутатів і про інші кадрові зміни, що відбулися у районі, зокрема про те, що новоутворене Бериславське районне управління Головного управління державної служби з надзвичайних ситуацій України у Херсонській області очолив Болдарев В.В.; 1 державну пожежно-рятувальну частину перейменовано на 2 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління ДСНС України Херсонської області та призначено начальника підрозділу - Коваленка С.Ю.

Народним обранцям Дмитро Олександрович урочисто вручив постійні депутатські посвідчення та нагрудні значки.

Відповідно до порядку денного пленарного засідання сесії депутати заслухали та затвердили звіти про виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку району та районного бюджету Бериславського району за І квартал 2021 року, внесли зміни до них; затвердили акт приймання-передачі майна із спільної власності територіальних громад Бериславського району до комунальної власності Високопільської селищної територіальної громади та акт приймання-передачі транспортного засобу із спільної власності територіальних громад Бериславського району до комунальної власності Милівської сільської територіальної громади; погодили Проект землеустрою щодо зміни меж населеного пункту смт Нововоронцовка Нововоронцовської селищної ради; прийняли звернення депутатів Бериславської районної ради до Верховної Ради України, Президента України, Кабінету Міністрів України щодо скасування нововведень в оформленні та призначенні субсидій, та повернення нормативів нарахування субсидій, які діяли в опалювальні періоди 2016-2018 років, тощо.

 

У розділі «Різне» начальник юридичного відділу виконавчого апарату районної ради,  уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції у виконавчому апараті районної ради, Чечін О.С. проінформував депутатів районної ради про  зміни, які були внесені до статті 59-1 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» щодо врегулювання конфлікту інтересів у діяльності депутатів місцевих та сільських, селищних, міських голів, а також щодо забезпечення виконання депутатами районної ради вимог Закону України «Про запобігання корупції» в частині подання декларацій за минулий рік.