Делегація Бериславського району відвідала з робочим візитом місто Маріуполь

16/07/2021

15-16 липня поточного року голова Бериславської районної ради Сливченко Д.О., голова Бериславської районної державної адміністрації Сидоренко О.Л., керівники відділів районної державної адміністрації, голови територіальних громад району перебували з робочим візитом у Маріуполі.

Колег з Бериславщини сердечно зустрічали голова Маріупольської районної ради Махсма С.Г., голова Маріупольської районної державної адміністрації Букрєєва Н.О.

Програма заходів під час перебування делегації у місті Маріуполі була насиченою та плідною. 

У Центрі розвитку стартапів 1991 Маріуполь відбулася робоча зустріч з керівництвом Маріупольщини, на якій заступники міського голови Маріуполя презентували Стратегію розвитку міста і поділилися досвідом з її реалізації, також учасники делегації переглянули презентації та обговорили ряд актуальних питань, зокрема, щодо залучення коштів з Державного фонду регіонального розвитку та міжнародної допомоги (грантів та інвестицій); розвитку системи водопостачання та водовідведення; інноваційного розвитку закладів освіти, культури, медицини, соціального захисту населення; залучення грантів у розвиток об’єднань співвласників багатоквартирних будинків; впровадження інноваційних заходів по створенню місць дозвілля молоді тощо.

Під час розгляду вищезазначених питань учасники заходу озвучили свої бачення і пропозиції по реалізації проектів соціально-економічного розвитку територій й намітили подальші плани щодо співпраці.

Також у рамках обміну досвідом гості ознайомилися з організацією роботи комунального закладу «Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №26», соціального офісу «Мультицентр», місцевих органів влади та територіальних підрозділів виконавчої влади тощо.

Для учасників делегації були проведені екскурсії по місту Маріуполь, під час яких вони відвідали культурні та історичні місця міста, зокрема, Театральний сквер, центральну площу Свободи, культурно-туристичний центр «Вежа».

По завершенню зустрічі, керівництво Бериславщини подякувало колегам з Маріуполя за гостинний і теплий прийом та висловили надію на подальшу плідну співпрацю.