Відбулася девята сесія Бериславської районної ради VІII скликання

23/12/2021

23 грудня 2021 року під головуванням голови районної ради Сливченка Д.О. та заступника голови районної ради Мягкої Т.М. відбулося спільне засідання постійних комісій Бериславської районної ради VІІІ скликання та пленарне засідання дев’ятої сесії районної ради VІII скликання.

У роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Сидоренко О.Л., керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, установ, організацій, органів місцевого самоврядування району та працівники виконавчого апарату районної ради.

На початку пленарного засідання сесії народних обранців з наступаючими Новорічними святами привітали студенти Бериславського фахового педагогічного коледжу імені В.Ф. Беньковського Херсонського державного університету.

Відповідно до порядку денного пленарного засідання сесії депутати заслухали та затвердили звіти про виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку Бериславського району та районного бюджету Бериславського району за 9 місяців 2021 року. Внесли зміни до районної програми соціально-економічного та культурного розвитку Бериславського району на 2021 рік, до районного бюджету Бериславського району на 2021 рік; умов оплати праці голови і заступника Бериславської районної ради VІII скликання; прийняли районний бюджет Бериславського району на 2022 рік та програму соціально-економічного та культурного розвитку Бериславського району на 2022 рік.

Також депутати затвердили список присяжних для здійснення судочинства  Високопільським районним судом Херсонської області,  Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад Бериславського району, план роботи Бериславської районної ради VІII скликання на 2022 рік тощо.

Всього на 9 сесії районної ради депутатським корпусом прийнято 15 рішень.

У розділі «Різне» директор комунального некомерційного підприємства «Бериславська центральна районна лікарня» Бериславської міської ради, депутат районної ради Кардава С.С. проінформував присутніх про роботу закладу, звернувши увагу на проблемні питання щодо його утримання та шляхи їх вирішення.

Завершуючи пленарне засідання 9 сесії районної ради голова районної ради Сливченко Д.О. подякував депутатам за плідну роботу у 2021 році, привітав всіх з наступаючим Новим 2022 роком, побажав міцного здоров'я, благополуччя, віри і надії та щоб Новий рік став для всіх багатим на щастя, мир і достаток.