Депутати Бериславської районної ради VIII скликання звернулись до голів та депутатів місцевих рад Бериславського району щодо участі у співфінансуванні КНП «Бериславська центральна районна лікарня» Бериславської міської ради до місцевих рад

24/01/2022

 

Звернення

депутатів Бериславської районної ради VIII скликання

до голів та депутатів місцевих рад Бериславського району щодо участі

у співфінансуванні  КНП «Бериславська центральна районна лікарня» Бериславської міської ради

 

Ми, депутати Бериславської районної ради VIII скликання, відповідно до виступу на пленарному засіданні 9 сесії Бериславської районної ради директора комунального некомерційного підприємства «Бериславська центральна районна лікарня» Бериславської міської ради, депутата Бериславської районної ради, заслуженого лікаря України Кардави Север’яна Север’яновича та листа КНП «Бериславська ЦРЛ» від 20 січня 2022 №01-14/51, звертаємося до голів та депутатів місцевих рад Бериславського району з пропозицією внесення на розгляд чергових сесій місцевих рад району питання щодо спрямування коштів місцевих територіальних громад на оплату комунальних послуг та енергоносіїв для комунального некомерційного підприємства «Бериславська центральна районна лікарня» Бериславської міської ради (далі – КНП «Бериславська ЦРЛ»).

КНП «Бериславська ЦРЛ» є сучасним медичним підприємством, яке цілодобово надає спеціалізовану, у тому числі екстрену, кваліфіковану медичну допомогу мешканцям Бериславського району.

КНП «Бериславська ЦРЛ» в цілому забезпечена висококваліфікованими медичними кадрами, має матеріально-технічну базу, що відповідає встановленим законодавством вимогам, оснащена сучасною лікувально-діагностичною апаратурою, медичним обладнанням та інструментарієм.

У лікарні постійно впроваджуються прогресивні методи діагностики та лікування, створено комфортні умови для перебування пацієнтів та медичного персоналу.

За основними показниками діяльності закладів охорони здоров’я КНП «Бериславська ЦРЛ» входить в першу десятку лікувально-профілактичних закладів Херсонської області. Підприємство виконує функції багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування першого рівня в структурі Херсонського госпітального округу.

Сьогодні КНП «Бериславська ЦРЛ» надає якісні медичні послуги всім мешканцям Бериславського району.

У 2021 році у КНП «Бериславська ЦРЛ» отримали стаціонарну допомогу  4208 мешканців територіальних громад, у тому числі:

 

з/п

Назва

територіальної громади

 

Проліковано у 2021 році

хворих у лікарні, осіб

1.

Бериславська

2490

2.

Милівська

283

3.

Новорайська

308

4.

Тягинська

540

5.

Великоолександрівська

254

6.

Калинівська

25

7.

Борозенська

96

8.

Нововоронцовська

91

9.

Новоолександрівська

42

10.

Високопільська

57

11.

Кочубеївська

22

 

З метою надання вчасної та якісної  медичної допомоги мешканцям Бериславського району, виникає вкрай необхідна потреба у наданні додаткової фінансової підтримки КНП «Бериславська ЦРЛ» з бюджетів місцевих територіальних громад району. Без цієї фінансової підтримки Бериславська міська рада не в змозі самостійно забезпечити належне функціонування КНП «Бериславська ЦРЛ».

Відповідно до фактичного обсягу наданих медичних послуг мешканцям Бериславського району у 2021 році проведено розрахунки необхідних коштів для співфінансування комунальних послуг та енергоносіїв для КНП «Бериславська ЦРЛ» у 2022 році, а саме:

 

№ з/п

Назва

територіальної громади

 

Розрахункова потреба

на 2022 рік,

тис. грн

Спрямовано коштів

на 2022 рік,

тис. грн

1.

Бериславська

3604,7

3641,0

2.

Милівська

1342,0

2008,0

3.

Новорайська

1187,0

188,0

4.

Тягинська

2008,0

1200,0

5.

Великоолександрівська

434,0

-

6.

Калинівська

29,0

-

7.

Борозенська

160,0

-

8.

Нововоронцовська

168,0

-

9.

Новоолександрівська

77,0

-

10.

Високопільська

97,0

-

11.

Кочубеївська

67,0

-

 

Шановні колеги!

З метою захисту прав та законних інтересів жителів вашої громади, реалізації їх права на отримання якісних медичних послуг, просимо вас внести на розгляд чергових сесій місцевих рад району питання щодо спрямування з місцевого бюджету  іншої субвенції бюджету Бериславської міської територіальної громади на оплату комунальних послуг та енергоносіїв для комунального некомерційного підприємства «Бериславська центральна районна лікарня» Бериславської міської ради, у сумі відповідно до зазначених вище розрахунків.

Сподіваємося на ваше розуміння та підтримку.

 

З повагою

депутати Бериславської

районної ради VIII скликання