Бериславщина вшанувала учасників бойових дій на території інших держав

15/02/2022

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 33-тя річниця виведення військ з Афганістану!

З цієї нагоди у місті Бериславі біля пам’ятного знака воїнам-афганцям відбувся урочистий захід «У мужності немає віку…»

В урочистостях взяли участь заступник голови районної ради Мягка Т.М., голова районної державної адміністрації Сидоренко О.Л., заступник Бериславського міського голови Нищенко Т.О., голова Бериславської районної організації Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Лозовий М.В., воїни-учасники бойових дій на території інших держав, члени Бериславської районної організації Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), представники установ та організацій міста.

Звертаючись до учасників заходу заступник голови районної ради Мягка Т.М. висловила слова подяки та шани воїнам-інтернаціоналістам за мужність, героїзм, звитягу, проявлені при виконані військового обов’язку, та побажала міцного здоров’я, родинного затишку, благополуччя, впевненості в завтрашньому дні, щастя, добра і миру.

З нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та відзначення 33-ї річниці виведення військ з Афганістану Почесною грамотою Бериславської районної ради за активну життєву позицію, участь у патріотичному вихованні молоді нагороджено Котика І.Д., воїна-інтернаціоналіста, учасника бойових дій в Республіці Афганістан, члена Бериславської районної організації Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів).

В ході проведення урочистого заходу  учасники зібрання поклали квіти до пам’ятного знака загиблим воїнам-афганцям та воїнам-учасникам антитерористичної операції.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять тих, хто ціною власного життя залишився вірним військовій присязі та виконав свій громадянський обов’язок.