Наша сила в нашій єдності!

16/02/2022

 

Наша сила в нашій єдності!

16 лютого 2022 року відповідно до Указу Президента України у нашій державі відзначається День єдності.

З нагоди цього дня біля адміністративної будівлі Бериславської районної ради відбулися урочистості, у яких взяли участь голова районної ради Сливченко Д.О., заступник голови районної ради Мягка Т.М., голова районної державної адміністрації Сидоренко О.Л., заступники голови районної державної адміністрації, керівники та працівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, установ та організацій міста, правоохоронних органів,  територіального центру комплектування та соціальної підтримки, Головного управління ДСНС України у Херсонській області, виконавчого апарату районної ради, депутати районної ради восьмого скликання, громадськість.

О 10.00 під виконання Державного Гімну України відбулася урочиста церемонія підняття Державного Прапора України.

У своєму виступі голова районної ради Сливченко Д.О. зазначив: «Сьогодні ми разом з мільйонами наших співвітчизників відзначаємо День єднання.

Останнім часом в нашій державі склалася дуже непроста обстановка. З кожним днем посилюється інформаційний та морально-психологічний тиск на суспільство.

Тож сьогодні нам, як ніколи, потрібно зберігати спокій та витримку, не поширювати панічні настрої, не піддаватися інформаційному тиску, не розхитувати політичну ситуацію всередині країни.

Влада, на чолі з Президентом України, вітчизняні дипломати, провідні світові лідери докладають максимум зусиль для того, щоб врегулювати небезпечну ситуацію на наших кордонах політико-дипломатичним шляхом.

Віримо, що так воно і станеться. Водночас віримо у нашу армію – у наших воїнів, які мають достатньо сил, засобів та бойового досвіду, щоб, у разі потреби, відстояти нашу державу.

Наша сила в нашій єдності!».

По завершенню учасники заходу розгорнули найбільший у районі Державний Прапор України.