Кращі місцеві ради району визначені!

03 Листопада 2011

Відбулося підсумкове засідання районної конкурсної комісії по визначенню переможців районного конкурсу на кращу сільську, селищну раду. Відкрив засідання конкурсної комісії голова районної ради Тессіо О.Б., який зазначив, що кожна місцева рада, яка взяла участь у цьому конкурсі, зробила впевнений крок вперед. Подібні заходи дисциплінують, спонукають до творчої праці, пошуку нових важелів управління.

Відповідно до рішення районної конкурсної комісії, за результатами вивчення аналітично-інформаційних матеріалів та огляду територій відповідних рад головою районної ради видано розпорядження щодо підсумків районного конкурсу на кращу сільську, селищну раду в 2011 році.

Кращими місцевими радами в 2011 році стали:

серед рад  І категорії - Шляхівська сільська рада (сільський голова  Доля Віктор Георгійович);

серед рад  ІІІ категорії - Козацька селищна рада (селищний голова  Чирко Андрій Андрійович).

Шляхівська сільська та Козацька селищна ради нагороджені Почесною грамотою районної ради та грошовою премією у розмірі 12 тисяч гривень кожна.

Узагальнені згідно з умовами конкурсу інформації по цих радах направлені на розгляд обласної конкурсної комісії для участі в обласному конкурсі на кращу сільську, селищну раду.

За   належну   роботу   по   вирішенню   питань   соціально-економічного, культурного розвитку територіальної громади, забезпечення достатнього рівня організаційно-правової роботи та з нагоди Дня місцевого самоврядування нагороджені Почесною грамотою районної ради сільські ради: Новорайська (сільський голова  Борисенко Олександр Миколайович), Ольгівська (сільський голова  Ревуцький Сергій Іванович), Степнянська (сільський голова  Рєзніченко Віктор Степанович), Томаринська (сільський голова  Римашевська Віра Кирилівна).

Детальна інформація про переможців районного конкурсу буде висвітлена     в спеціальній рубриці до Дня місцевого самоврядування.

Напередодні огляду територій місцевих рад головою районної ради, головою районної державної адміністрації, членами районної конкурсної комісії проведені зустрічі з активами територіальних громад. На кожній такій зустрічі були присутні і депутати районної ради. Впевнені, що спільні зусилля, знання, уміння такої потужної команди, стануть запорукою покращення в економічній та соціальній сферах економіки району.

Районний конкурс завершено. Відзначення переможців відбудеться на урочистостях з нагоди Дня місцевого самоврядування.

Хочу подякувати всім місцевим радам, які взяли участь у цьому заході, членам районної конкурсної комісії, депутатам районної ради, працівникам виконавчого апарату районної ради, районним службам та організаціям за підтримку конкурсу.

Побажаємо Козацькій селищній та Шляхівській сільській радам відкрити список територіальних громад Бериславського району – переможців обласного конкурсу на кращу сільську, селищну раду.