Районна рада заслухала звіт голови районної державної адміністрації та інформацію прокурора району

26.04.2013

 

25 квітня 2013 року під головуванням заступника голови районної ради Стаднік Н.В. відбулася двадцять п’ята сесія Бериславської районної ради скликання.

В сесії взяли участь депутати обласної ради Сидоренко Ю.С., Кардава С.С., Груша Л.В. - помічник народного депутата України від партії Регіонів Дмитрука М.І.

Заступник голови районної ради Стаднік Н.В проінформувала депутатів щодо складання головою районної державної адміністрації Сидоренком Ю.С. повноважень депутата районної ради, який за результатами проміжних виборів у одномандатному мажоритарному виборчому окрузі №1 (Бериславський район) отримав перемогу та став депутатом Херсонської обласної ради. Наталя Владиславівна привітала від всіх присутніх в залі Сидоренка Ю.С. з обранням та вступом до виконання повноважень депутата обласної ради, побажавши міцного здоров’я, наснаги, вірних колег, надійних друзів і депутатських звершень.

На пленарному засіданні сесії депутати заслухали та затвердили звіт голови районної державної адміністрації про виконання програми економічного, соціального та культурного розвитку Бериславського району за 2012 рік та здійснення районною державною адміністрацією делегованих їй районною радою повноважень.

З детальноюінформацією щодо стану законності в районі за 2012 рік виступив прокурор Бериславському району, радник юстиції Кубатко К.В.

Депутати також розглянули та прийняли рішення про внесення змін до бюджету на 2013 рік, надали згоду на прийняття у 2013 році від Бериславської міської ради іншої субвенції,затвердили ряд районних цільових програм, зокрема:районну програму з увічнення пам’яті про події Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років та пошуку і впорядкування поховань жертв війни на 2013-2017 роки;  районну  програму  відновлення  та  будівництва  зрошення  у Бериславському районі на 2013-2015 роки; районну програму «Охорона, використання і відтворення тваринного світу у Бериславському районі на 2013-2017 роки»; програму розвитку овочівництва та баштанництва в Бериславському районі на 2013-2015 роки та на період до 2020 року; районну  цільову  соціальну  програму  протидії  захворюванню на туберкульоз на 2013-2016 роки тощо.

 

Засідання сесії пройшло конструктивно, за активною участю депутатів. Цьому сприяло те, що майже всі депутати районної ради взяли участь у засіданнях постійних комісій по підготовці 25 сесії районної ради, були попередньо відпрацьовані всі питання порядку денного сесії, враховані та внесені на пленарне засідання сесії всі зауваження і пропозиції депутатів до окремих рішень.

Перед тим, як закрити 25 сесію районної ради, заступник голови районної ради Стаднік Наталя Владиславівна подякувала депутатам районної ради, депутатам обласної ради, прокурору району, керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації та органів місцевого самоврядування за конструктивну роботу та привітала з наступаючими травневими святами та Великоднем, побажавши всім міцного здоров’я,  гарного настрою, бажання жити і працювати та Божого благословення на всі добрі справи.